Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops nedēļas nogalei. Dejo ap liesmu, bet nesadedz tajā! 0

Foto – Fotolia

Auns

Auns ātri aizsvilsies, ja kaut kas nebūs pa prātam, tāpēc labāk darīt darbus, ko var paveikt bez citu palīdzības. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi būs lielāki nekā ienākumi. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām dzīvē un darbā, kā arī līgumu slēgšanai. Var prasīt algas pielikumu vai paaugstinājumu amatā. Auns var paņemt brīvdienas, lai būtu laiks, ko pavadīt kopā ar ģimeni.

Vērsis

Kaut arī Vērsim gribēsies atpūsties un nedomāt pa darbu, tieši šī sfēra prasīs visvairāk uzmanības. Pārdomāti jāplāno laiks un darbi, jo iespējama kavēšanās. Piemērots brīdis mājas attīrīšanai gan praktiski, gan enerģētiski. Jāievēro likumi. Nav ieteicama fiziska un psiholoģiska pārslodze, tas nelabvēlīgi ietekmēs veselību un darba spējas. Nesākt neko jaunu.

Dvīņi

Dvīņiem būs grūti pieņemt lēmumus, kad un kur iesaistīties un kur palikt maliņā. Tas radīs nenoteiktības sajūtu un iekšēju diskomfortu, tāpēc jācenšas darīt to, kas konkrētajā brīdī ir aktuāls. Darbā jākoncentrējas uz saviem tiešajiem pienākumiem un mazāk uz citu problēmu risināšanu. Brīvo laiku atvēliet vaļaspriekiem, jo tie uzlabos garastāvokli un dos tik nepieciešamo enerģiju.

Vēzis

Vēzis izjutīs nogurumu un labprāt visu darītu bez steigas. Lai taupītu laiku un enerģiju, darbi ir pārdomāti jāsaplāno. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ar citiem un neuzspiest savu viedokli. Ieteicams brīvo laiku pavadīt ūdens tuvumā. Jārūpējas par savu pašsajūtu un uzturā jālieto pēc iespējas vairāk svaigi augļi un dārzeņi. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Lauva

Lai Lauva saglabātu par sevi radīto labo iespaidu, ieteicams atturēties no citu kritizēšanas un ironizēšanas par viņu spējām un zināšanām. Darbā jābūt tiešam un atklātam, jo koķetēšanas mēģinājumi un “mājieni caur puķēm” var tikt uztverti kā uzmākšanās vai nepiedienīgs piedāvājums. Uzmanība jāpievērš pašsajūtai un veselības stāvoklim. Pirms dokumentu parakstīšanas uzmanīgi jāizlasa viss teksts.

Jaunava

Jaunava būs nonākusi nulles punktā, tāpēc būs sajūta, ka nekam nav nozīmes un neko negribas. Bet, kā zināms, vistumšākajā brīdī ir sākums gaismai un jaunai dienai. Tāpēc šajā laikā labāk ļaut visam ritēt savu gaitu. Der atcerēties senu gudrību, ka viss, kas notiek, notiek uz labu, un darīt to, kas ir paša spēkos. Piemērots laiks dažādām garīgām praksēm, meditācijai un kopīgai atpūtai ar tuviem cilvēkiem.

Svari

Svariem nāksies piekāpties tiem, no kuriem ir atkarīga viņu drošība un labklājība. Jācenšas uz visu paskatīties no malas un saprast, kāds ir ieguvums no situācijas, kurā atrodaties. Šajā laikā ļoti svarīgi būt godīgiem pret sevi. Nav ieteicams veikt darījumus vai uzsākt kaut ko jaunu. Jāievēro visu veidu likumi – gan cilvēku rakstītie, gan Dieva baušļi. Piemērots laiks, lai apciemotu radiniekus un draugus.

Skorpions

Skorpionam nav ieteicams konfliktēt ar priekšniecību un kārtību sargājošo iestāžu darbiniekiem. Lielāka vērība jāpievērš tam, lai viss tiktu paveikts līgumā notiktajos termiņos. Nav piemērots laiks līdzekļu ieguldīšanai un lieliem pirkumiem. Jācenšas izvairīties no mētāšanās ar naudu. Brīvdienās vairāk laika pavadi kopā ar ģimeni. Jābūt uzmanīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Strēlnieks

Strēlniekam rūpīgi jāseko līdzi notiekošajam, jo būs viegli kļūdīties un pieļaut neuzmanības kļūdas. Jāatturas iesaistīties strīdos. Apkārtējos būs jūtama spriedze un neapmierinātība, tāpēc jādara tās lietas, kas neprasa citu iesaistīšanu. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai, darījumiem un līgumu slēgšanai. Lai izvairītos no konflikta ar bērniem, jāņem vērā paaudžu atšķirīgā dzīves pieredze un uzskati.

Mežāzis

Mežāža dzīvē viss nokārtosies un ritēs savu gaitu, tāpēc vairāk laika un uzmanības varēs veltīt savu vajadzību apmierināšanai. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai, ārzemju ceļojumiem un jaunas informācijas iegūšanai. Nav ieteicams aizņemties vai aizdot naudu. Piemērots laiks turpmāko darbu plānošanai un dokumentu caurskatīšanai, pievēršot uzmanību norādītajiem termiņiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs gribēs atvilkt elpu un atpūsties no ikdienas steigas un pienākumiem. Lai izvairītos no konfliktiem ar partneriem, vispirms jānoklausās, kas tiem sakāms. Lielāka uzmanība jāvelta saviem darbiem un tiešajiem pienākumiem nekā citu problēmu risināšanai. Veselības un labas pašsajūtas nodrošināšanai uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un jādzer tīrs ūdens.

Zivis

Zivīm atkal nāksies atgriezties pie tiešo pienākumu veikšanas. Šajā laikā jārūpējas par savu pašsajūtu un veselību, tāpēc pārdomāti jāplāno darbi un atpūtas brīži. Veselības uzlabošanai var vērsties pēc padoma pie ārsta vai uztura speciālista. Ieteicamas masāžas un citas relaksējoši ārstnieciskas procedūras. Nav piemērots laiks pirkumiem, līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

LA.lv