×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Horoskops maijam. Rosīgā Vērša padomi citām zīmēm

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Vērša Zodiaka zvaigznāju iet no 20. aprīļa plkst. 01.03 līdz 21. maijam plkst. 00.09.


 

Vērši priekšroku dod tādiem apstākļiem un videi, kas ļauj viņiem justies stabili, droši un komfortabli. Tas tad arī ir viņu mērķis, kuram tiek tērēta enerģija un prāts. Viņus kaitina haoss, nenoteiktība, rupjība un viss, kas iziet ārpus noteiktajām uzvedības normām. Vērši ir mērķtiecīgi un neatlaidīgi darbojas, lai ap viņiem valdītu sakopta un harmoniska vide. Dzīvei ritot, mainās arī Vēršu prioritātes, tāpēc viņi ik pa laikam nomaina vienu dzīves sfēru, kurā aktīvi darboties, pret citu. Šajā zīmē dzimušajiem patīk vide, kurā var brīvi un radoši izpausties. Draudzīgi, atsaucīgi un daudzu jaunu ideju pārņemti – tādi ir šie cilvēki. Tāpēc viņiem ir svarīgi, lai līdzās būtu tādi paši cilvēki, jo pārāk piezemētie un skeptiķi nomāc viņu iniciatīvu, rada diskomforta sajūtu un mazvērtības kompleksus. Vērša zīmē dzimušie pēc dabas ir rosīgi un pašpārliecināti – zina, ko grib. Viņi prot gan strādāt, gan atpūsties. Labprāt apmeklē kultūras un mākslas pasākumus. Patīk garšīgi paēst. Lieliska gaumes un stila izjūta.

No 20. aprīļa līdz 30. aprīlim dzimušie ir ūdens stihijas Vērši – ārēji atturīgi, bet savā sirdī jūtīgi un romantiski. Tāpēc viņi tiecas pēc tādiem cilvēkiem, kas dzīvē jau ir ko sasnieguši un radījuši zināmu stabilitāti. Šā tipa pārstāvjiem patīk interesanti sarunu biedri un zinoši cilvēki dažādās mākslas jomās. Necieš lielībniekus un tos, kas savās neveiksmēs vaino citus.

No 1. maija līdz 10. maijam dzimušie ir uguns stihijas Vērši – zina, ko grib, un cik ir gatavi atdot, lai iegūtu kāroto. Tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kuri būtu gatavi viņus atbalstīt un arī savas vajadzības spējīgi pakārtot Vērša zīmē dzimušo vajadzībām. Viņi to prot novērtēt. Šā tipa cilvēkiem nepatīk agresīvas un dominējošas personas.

No 11. maija līdz 20. maijam dzimušie ir zemes stihijas Vērši – strādīgi un atbildīgi, ar labu humora izjūtu. Viņi tiecas pēc cilvēkiem, kas prot gan strādāt, gan arī atpūsties. Augstu vērtē tos, kas maz runā, bet dara savu darāmo. Necieš cilvēkus, kuru vārdi neatbilst darbiem, un tos, kuri lielās ar citu sasniegumiem, piedēvējot tos sev.

 

Vērša ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns ilgosies pēc sapratnes un atbalsta. Kopā darbi sokas vieglāk, kā arī prieks un gandarījums lielāks. Šajā laikā nāksies izvērtēt sadarbību ar biznesa partneriem un tuviem cilvēkiem. Agrākie pūliņi nesīs peļņu. Jābūt piesardzīgiem, ieguldot lielas naudas summas. Nav ieteicams ņemt kredītus un veikt darījumus ar nekustamo īpašumu. Labs laiks ceļošanai vai kursu apmeklēšanai.

Vērsis

Vērsis jutīs vajadzību pēc pārmaiņām dzīvē. Te der atcerēties, ka katrs drīkst plānot pats savu dzīvi, bet ne līdzcilvēku dzīvi bez viņu piekrišanas. Tā ka nāksies paļauties tikai pašam uz saviem spēkiem un resursiem. Citādi var rasties neparedzēti ierobežojumi un pārpratumi. Pirms jaunu projektu uzsākšanas ieteicams pakonsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem.

Dvīņi

Dvīņi labprāt veltītu laiku sev un saviem vaļaspriekiem, tomēr dzīvei ir citi plāni. Šis Dvīņu zīmē dzimušajiem būs aktīvs un negaidītiem notikumiem piesātināts laiks. Tāpēc ieteicams rūpēties par savu veselību un labu miegu, jo enerģijas pārtēriņa dēļ ir iespējama saslimšana. Ieteicamas dažāda veida masāžas vai pirts procedūras.

Vēzis

Vēzim nāksies izvēlēties, kam dot priekšroku – draugiem vai pienākumiem. Lai kāda būtu izvēle, jāatceras, ka steiga vai pēkšņa, nepārdomāta rīcība var radīt zaudējumus. Nedrīkst novērtēt citus par zemu. Dusmas un principialitāte noteikti nav labākie padomdevēji. Ieteicams vairāk uzturēties svaigā gaisā un dabā. Jārūpējas par galvas asinsriti.

Lauva

Lauvai labvēlīgs laiks, lai nostiprinātu pozīcijas un iekarotu jaunas virsotnes. Lai izvairītos no pārpratumiem un nepatīkamām situācijām, jāpārskata un jāsakārto dokumenti, jo iespējamas pārbaudes un revīzijas. Labvēlīgs laiks kvalifikācijas celšanai. Brīvajā laikā ieteicama kopīga atpūta ar draugiem vai tuviem cilvēkiem.

Jaunava

Jaunavai pienācis laiks noteikt savas dzīves prioritātes. Pirms izlemt, kam veltīt laiku, kam ne, ieteicams atcerēties, ka dzīve nesastāv tikai no darba un pienākumiem. Vēlams atpūsties kopā ar bērniem, mīļiem cilvēkiem, nodarboties ar vaļaspriekiem un doties nelielās ekskursijās pa Latviju. Jābūt uzmanīgiem, vadot automašīnu vai citu transporta līdzekli.

Svari

Uz Svaru pleciem būs atbildība par ģimeni. Jācenšas atrast līdzsvaru starp citu un savām vajadzībām. Prasmīga laika plānošana palīdzēs paveikt darāmo. Atpūtai ieteicams izvēlēties tādas vietas, kur nav lielu cilvēku pūļu. Veselības nostiprināšanai piemērotākās ir sporta aktivitātes svaigā gaisā. Nav ieteicams riskēt un sevi pārslogot ne darbā, ne atpūšoties.

Skorpions

Skorpionam pēc aktīvas darbošanās iestāsies spēku apsīkums. Lai atgūtu spēkus un sagatavotos nākamajam aktīvajam periodam, šajā zīmē dzimušajiem ir ieteicams izvērtēt jau sasniegto un pārdomāt, ko var uzlabot šodienas situācijā. Lai varētu īstenot dzīves sniegtās iespējas, nepieciešams pilnveidot prasmes un paplašināt redzesloku. Piemērots laiks pašizglītībai.

Strēlnieks

Strēlnieks ir gatavs aktīvi rīkoties un atvērts jauninājumiem, tomēr ne viss izdosies, kā domāts, jo nāksies pielāgoties citiem cilvēkiem. Lai mazinātu spriedzi savā dzīvē un parūpētos par savu veselību, jāiemācās neuzņemties atbildību citu vietā un arī nedomāt citu vietā. Ieteicams apmeklēt ūdens aerobiku, peldēšanu, pirts vai SPA procedūras. Vairāk laika jāvelta veselības nostiprināšanai.

Mežāzis

Mežāzim var nākties uzklausīt kritiku vai saņemt informāciju, kas nebūt neiepriecina. Tomēr nav pamata satraukumam, jo viss atrisināsies īsā laikposmā. Svarīgākais šajā laikā ir saglabāt savaldību, nebārstīt dzēlības un nepārsteigties ar secinājumiem. Vairāk uzmanības un laika jāvelta patīkamām lietām. Ieteicams doties iepirkties vai uz nelielu izklaides pasākumu. Iespējama iepazīšanās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra galvenās aktualitātes būs ģimene, bērni un darbs. Lai veiksmīgi varētu ar visu tikt galā, nāksies lūgt savas ģimenes palīdzību un atbalstu. Tāpat kā ir jāprot palūgt palīdzību, tā arī jāprot pateikties par to. Liekot lietā intuīciju un savu oriģinalitāti, iespējams paveikt neiespējamo. Rūpējoties par veselību, galvenais priekšnosacījums ir veselīgs miegs un pēc iespējas ar dārzeņiem un augļiem bagāta pārtika.

Zivis

Zivis var tikt pārprastas un tāpēc izveidoties saspīlēta situācija. Jācenšas izteikties konkrētāk. Jābūt uzmanīgiem ārpus mājas, jo ir paaugstināts traumatisma risks. Šajā laikā ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām. Vairāk jāpaļaujas uz sevi. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar draugiem vai domubiedriem. Nav vēlaams ceļot.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju

Saule ies caur Vērša zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki lielāku uzmanību pievērsīs materiālajām vērtībām un naudai. Sabiedrība aktīvi aizstāvēs savas tiesības. Laikā no 25. aprīļa līdz 25. maijam cilvēki būs jūtīgāki un emocionālāki, tāpēc var veidoties neparedzamas konfliktsituācijas. Pieaugs spriedze. Īpaša uzmanība veselībai jāpievērš cilvēkiem ar jūtīgu nervu sistēmu, sirdsdarbības un asinsrites traucējumiem.

25. aprīlī daļējs Mēness aptumsums plkst. 23.08.

10. maijā plkst. 03.28 sākas Jaunmēness un gredzenveida Saules aptumsums.

Aprīļa otrajā pusē Merkurs ies pa Auna zvaigznāju, tāpēc ikdienā ienāks straujāks ritms un vēlme izcelties uz apkārtējo fona. Savukārt maija pirmajā pusē Merkurs atradīsies Vērša zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki kļūs prasīgāki un drošāk paudīs savu viedokli.

Līdz 9. maijam Venera atradīsies Vērša zvaigznājā, tāpēc pastiprināsies prasība pēc kvalitātes un drošības. Savukārt no 9. maija Venera ies pa Dvīņu zvaigznāju – tas radīs vēlmi apmeklēt masu pasākumus, doties ceļojumos un apvienoties domubiedru grupās.

Visu šo laiku Marss atradīsies Vērša zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki vairāk rūpēsies par savu stabilitāti un labklājību. Būs aktuāli naudas un nekustamā īpašuma jautājumi. Darījumos jābūt uzmanīgiem, jo ir iespējami krāpšanas mēģinājumi vai dokumentu viltošana.

Jupiters atrodas Dvīņu zvaigznājā, tas nozīmē, ka ir labvēlīgs laiks iegūt un pārbaudīt informāciju. Piedaloties satiksmē, jābūt uzmanīgiem, jo var rasties dažādas neparedzētas situācijas. Būs vērojams agresīvāks braukšanas stils.

Arī šajā mēnesī Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka vēl aizvien cilvēkos ir vēlme pēc taisnīguma un godīguma. Tā kā Saturns atbild par kārtības ieviešanu, bet Skorpions par godīgumu, tad tas var aktivizēt dažādu sociālo slāņu, vadošo ierēdņu, amatpersonu un nacionāli noskaņotu personu sadursmi sabiedrībā. Cilvēkos modīsies vēlme ņemt kontroli savās rokās.

 

Vērša padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 25., 26. aprīlis, 2.,5.,10.,18. maijs

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 19. aprīlis,16.,18. maijs (piesaista veiksmi darījumos), 21., 22. aprīlis, 11.,19. maijs (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 20., 23. aprīlis (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 1., 10. maijs (padara ķermeni jaunāku), 23., 24. aprīlis (atjauno enerģijas līdzsvaru), 4. maijs (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 26. aprīlis, 4., 5. maijs (attīra telpas enerģiju), 9. maijs (rada mājīgumu), 23. aprīlis, 15., 19. maijs (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 25., 26. aprīlis, 4., 5., 13., 14., 15. maijs.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 20., 22., 24., 25., 26., 27., 29. aprīlis, 3., 7., 8., 10., 13., 18. maijs.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 25. aprīlis, 2., 6., 14. maijs.

Labvēlīgās veiksmes dienas 22., 29. aprīlis, 7., 9.,15. maijs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+