Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
6. marts, 2014
Drukāt

HTC prezentē savu Latvijā vienīgo zelta viedtālruni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Taivānas viedtelefonu ražotājs “HTC Corp.” (HTC) Latvijā prezentē 2013.gada rudenī ierobežotā skaitā klajā laisto viedtālruni “Gold HTC One”, kura radīšanā izmantots zelts, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

Tā kā Latvijā ir tikai viens šāds viedtālrunis, jo pasaulē ir tikai daži eksemplāri, tad “HTC One Gold” apceļos mobilos operatorus un to drīzumā testēs sabiedrībā zināmi tehnoloģiju un modes cienītāji.

Kā skaidro uzņēmumā, tas ir visdārgākais jebkad izgatavotais HTC viedtālrunis. Lai arī sākotnēji to radīja īpaši Lielbritānijas mūzikas balvai “MOBO Awards”, kā īpašu zelta balvu pasniedzot gada labākajam jaunajam mūziķim, daži ekskluzīvās sērijas zeltā tērptie viedtālruņi apceļo pasauli.

Jaunais viedtālrunis radīts, sadarbojoties ar luksusa zīmola “Goldgenie” dibinātāju Leibanu Rūmu. “HTC One” vienlaidus korpuss gan no priekšpuses, gan aizmugures ticis pārklāts ar 18 karātu zeltu.

Arī viedtālrunim “Gold HTC One” piemīt “HTC One” inovācijas – “HTC BlinkFeed”, “HTC Zoe” un “HTC BoomSound”.

“Goldgenie” iepriekš bija radījis īpašus tālruņus tādiem pasaulē zināmiem māksliniekiem kā Denzels Vašingtons, Vils Smits, Keita Mosa, bet sadarbība ar HTC bija pirmā reize, kad luksusa zīmola meistari sadarbojās tieši ar “Android” viedtālruņu ražotāju.

Kompānija “HTC Corp.” dibināta 1997.gadā. HTC pārdod pašu izstrādātos viedtelefonus, kā arī ražo tālruņus vairākām ASV kompānijām, tostarp “Google”.

Kompānijas globālā viedtelefonu tirgus daļa 2012.gadā veidoja 4,6%, salīdzinot ar 8,8% gadu iepriekš.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+