×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Iedzīvotājus aicina atzīmēt piesārņotās vietas Lielās talkas interaktīvajā kartē (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Atkritumu kaudzes Lielās talkas laikā Mežaparkā.

No otrdienas, 11. marta, Latvijas iedzīvotāji aicināti Lielās talkas mājas lapā “talkas.lv” atzīmēt piesārņotās vietas, lai 26. aprīlī, Lielās talkas norises dienā, tās kopīgiem spēkiem varētu sakopt, liecina talkas organizatoru sniegtā informācija.

Lielās talkas diena tuvojas straujiem soļiem, un arī šogad Lielās talkas organizatori ir izveidojuši interaktīvu karti, kurā ikvienam iedzīvotājam ir iespēja atzīmēt viņam zināmas piesārņotas vietas ikvienā Latvijas nostūrī.

Šīs vietas būs iespējams atzīmēt, sākot ar 11. martu, savukārt no 18. marta Lielās talkas mājas lapā ikviens apmeklētājs varēs redzēt pašvaldības, izglītības iestāžu, uzņēmumu, organizāciju un brīvprātīgo entuziastu oficiāli pieteiktās talkošanas vietas.

Lielās talkas organizatori aicina iedzīvotājus būt aktīviem un palīdzēt mūsu Latvijai kļūt tīrākai, izvēloties sev tuvāko novadu vai pilsētu, aplūkojot reģistrētos talkas punktus un pievienojoties kādai no organizētajām talkas vietām.

Šogad pirmo reizi uzņēmumiem un organizācijām tiek piedāvāta īpaša iespēja tapt pamanītiem. Piesakot talkošanas vietu Lielās talkas mājas lapā, tiks piedāvāta iespēja pievienot logo vai cita veida atpazīšanas zīmi pēc organizācijas izvēles. Pie pievienotās talkošanas vietas atzīmes – zaļā punktiņa, atvērsies logs ar informāciju par šīs vietas atzīmētāju.

2014. gadā Lielās talkas sauklis ir “Tīra Baltijas jūra sākas Tavā vannas istabā!”. Visas aktivitātes būs ar Baltijas jūras zīmi, atgādinot Latvijas iedzīvotājiem, ka tieši mūsu rokās ir Baltijas jūras veselība un labklājība.

Šogad talkot aicina Lielās talkas uzticīgie draugi Rīgas brīvostas pārvalde un “Latvijas Valsts meži”. Talku atbalsta arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja un citi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijas Republikas Saeima
    Jēkaba ielā 11
    Rīga, LV-1811

Draugiem Facebook Twitter Google+