Ekonomika
Bizness

Ieguldot miljonu eiro, “Hesburger” atver jaunu ēstuvi0

Publicitātes foto

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas ķēde “Hesburger” investējusi vienu miljonu eiro jaunas ēstuves izveidē, portāls “LA.lv” uzzināja no “Hesburger”.

“Hesburger” attīstības direktore Ieva Salmela pastāstīja, ka, turpinot mērķtiecīgu tīkla paplašināšanu, “Hesburger” atvēris otro ēstuvi Jūrmalā, Kauguros. Par vēl vienas ēdināšanas vietas atvēršanu Jūrmalā “Hesburger” domājis ilgāku laiku.

“Jūrmala, kas ir stratēģisks punkts Rīgas apkaimē, piesaista ievērojamu klientu plūsmu – gan vietējos iedzīvotājus, tā tūristus visu gadu,” uzsvēra Salmela.

Bulduros esošās ēdinašānas vietas apgrozījums katru gadu pieaug, līdz ar to lēmums par vēl vienas ēdināšanas vietas atvēršanu Jūrmalā bija loģisks tīkla attīstības solis, par jaunās vietas izveidi Kauguros stāstīja Salmela.

Līdz ar jaunās vietas atklāšanu kopējais “Hesburger” vietu skaits Latvijā ir sasniedzis 47.

Divdesmit jaunu darba vietu

Atklājot “Hesburger” ēdināšanas vietu Kauguros, uzņēmums ir radījis 20 jaunas darba vietas.

Saistītie raksti

Uzņēmums atzīst, ka darbaspēka trūkums pakalpojumu nozarē ir jūtams, un ātrā ēdināšana nav izņēmums. Šobrīd lielākā daļa šīs restorāna komandas ir atlasīta, savukārt tuvāko nedēļu laikā paredzēts to nokomplektēt pilnībā.

Edināšanas vietas kopējā platība ir 159 kvadrātmetri. Jaunatklātajā restorānā Steķu ielā 1, Kauguros, ir auto kase, kā arī bērnu rotaļu laukums.

LA.lv