×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
16. decembris, 2016
Drukāt

Iemīļoto lietu un gaumes horoskops pēc dzimšanas mēneša (1)

1. Janvāris

1no12
Foto - LETAFoto - LETA

Līdzās datumam dzimšanas mēnesim ir milzīga loma mūsu liktenī. Atcerēsimies, cik dažādi mēs redzam pasauli, kā atšķiras mūsu raksturs un noskaņojums. Pavasarī dzimušie ir kaprīzi un mainīgi, ziemā dzimušie – stingri un izlēmīgi, rudenī dzimušie – gudri un toleranti, bet vasarā dzimušie – labsirdīgi. Tieši dzimšanas mēnesis veido mūsu gaumi.

Piedāvājam jums interesantu horoskopu, kas izgaismos jūsu rakstura noslēpumus un atklās, kādas ir jūsu iemīļotās lietas!

Akmens: Granāts
Suns: Sibīrijas haskijs
Zieds: Neļķe
Smarža: Silti mīksti dvieļi
Ja esat dzimis janvārī, tas nozīmē, ka esat gatavi vienmēr sniegt atbalstu tiem, kam tas nepieciešams. Tā kā esat dzimis gada pirmajā mēnesī, jūs pēc dabas esat līderis. Vienlaikus – kad apkārt jums valda haoss un neprāts, jūs esat kā mierīga oāze trauksmes un saspīlējuma biezoknī.

Jūs esat pieradis visu rūpīgi apdomāt. Jūs esat kritiski pret detaļām un vienmēr rīkojaties gudri.
Janvārī dzimušie īpaši ciena labsirdību un godīgumu. Jūs dodat priekšroku mieram un komfortam, nevis troksnim, mirdzumam un mūžīgajiem svētkiem. Jūs dievināt mīlestību un jūtaties lieliski, kad uzzināt kaut ko jaunu.

Nesen jūsu dzīvē bija sarežģīts periods, taču to ir nomainījuši mierīgi laiki. Arī finanšu problēmas drīz jūs atstās. Pacentieties gūt no tām vērtīgas mācību stundas un ejiet tālāk.
Atslābinieties – paveras jauna nodaļa jūsu dzīvē.

 1. Janvāris
 2. Februāris
 3. Marts
 4. Aprīlis
 5. Maijs
 6. Jūnijs
 7. Jūlijs
 8. Augusts
 9. Septembris
 10. Septembris
 11. Novembris
 12. Decembris

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. A kur tad oktobris?

Draugiem Facebook Twitter Google+