×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Iepazīstinās ar “Lielā dzintara” atklāšanas programmu

Foto: Liepaja.lvFoto: Liepaja.lv

“Lielais Dzintars” ceturtdien, 21. maijā, iepazīstinās ar koncertzāles atklāšanas programmu un mākslas foruma “Atklāj savu dzintaru!” pasākumiem, aģentūra BNS uzzināja “Lielajā Dzintarā”.

Mākslas forums “Atklāj savu dzintaru!” Liepājā norisināsies no 6. līdz 29. augustam, liepājniekiem un pilsētas viesiem piedāvājot Indras Reinholdes kamerbaleta iestudējuma pasaules pirmizrādi, multimediālus kamermūzikas koncertus jaunatvērtajā Romas dārzā, brīvdabas “Pūt vējiņi!” izrādi Karostas vecajā manēžā, pazīstamas un vasarīgas džeza melodijas jauno liepājnieku izpildījumā, bet foruma noslēgumā – simforoka koncertu “Leģenda par dzintaru”.

Tāpat visu augustu skatītājus priecēs pazīstamu un savā daiļradē spilgtu latviešu mākslinieku – Aigara Bikšes, Ērika Caunes, Gintera Krumholca, Daiņa Rudena – radīti mākslas objekti pilsētvidē.

Savukārt rudenī Liepājā svinēs “Lielā Dzintara” koncertzāles atklāšanu. Tie sāksies ar pasākumiem Kamerzālē un uz Eksperimentālās skatuves oktobrī. Savukārt, 6. un 7. novembrī ar Liepājas Simfoniskā orķestra, starptautiski atzītu solistu un “Latvija” dalību tiks atklāta Lielā zāle.

Pasākums notiks ceturtdien, 21. maijā plkst. 14 veikalā “Modernists”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+