×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

Iespēja aizņemties neparedzamiem brīžiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ikviens no mums plāno savu personīgo un bieži arī ģimenes budžetu kādu laiku uz priekšu, taču brīžos, kad pārsteidz negaidīti dzīves pavērsieni, risinājums ir SMS kredīts. Tas ir viens no īstermiņa aizdevuma veidiem, kas paredzēts neplānotu izdevumu segšanai. Taču, lai pieteiktu kredītu ar īsziņas palīdzību, pirms tam ir jāveic daži nosacījumi.

Pirmais solis – pieteikšanās internetā

Lai arī SMS kredīts ir vieglāk saņemams, jo pēc tā nav jādodas uz bankas filiāli, arī īstermiņa kredītu devēji vēlas pārliecināties, vai cilvēks, kam tiek piešķirts aizdevums ir uzticams. Līdz ar to pieteikties kredītam pirmajā reizē nepieciešams uzņēmuma mājas lapā, norādot precīzu informāciju par sevi. Visbiežāk tiks lūgts norādīt savu:
• Vārdu un uzvārdu;
• Personas kodu;
• Mobilā telefona numuru;
• E-pasta adresi.

Nauda tiem, kuri atmaksājuši iepriekšējo
Pēc tam, kad būsi pieteicies kredītam, tā devējs pārbaudīs Tavu kredīta vēsturi, un lems par to, vai Tev piešķirams SMS kredīts. Pozitīvas atbildes gadījumā pirmais kredīts visdrīzāk tiks piešķirts bez maksas jeb varēsi atmaksāt tik, cik būsi aizņēmies. Nākamo kredītu jau varēsi saņemt pēc īsziņas nosūtīšanas uz attiecīgo telefona numuru – galvenais to darīt no telefona, kas bija norādīts Tavā pieteikumā. Tas ļaus tev nākamajā neparedzētajā situācijā saņemt aizdevumu daudz operatīvāk, jo vairs nebūs nepieciešams meklēt internetu – atliks vien nosūtīt vienu SMS. Pats galvenais, izmantojot īstermiņa aizdevumus, ir tos atmaksāt laikā. Ja būsi pirmo kredītu atmaksājis laikā, nepagarinot termiņu, tad nākamais kredīts jau iespējams būs pieejams lielākā apmērā, nekā iepriekš.

Pirms piesakies kredītam, uzzini visus noteikumus
Tā kā SMS kredīts ir pakalpojums, kuru nodrošina daudz dažādi kredītdevēji, pirms izvēlies, ar kura palīdzību vēlies nodrošināties pret neparedzamām finanšu situācijām, veic kredīta saņemšanas nosacījumu salīdzinājumu.

Pirmkārt, pievērs uzmanību tam, cik liela aizdevumu summa pieejama, kā arī, vai tā mainās atkarībā no tā, kuru reizi SMS kredīts tiek ņemts pie konkrētā uzņēmuma. Tāpat nepieciešams pievērst uzmanību tam, no kāda vecuma kredīts pieejams – ne vienmēr pietiek ar to, ka kredītņēmējs ir pilngadīgs, jo visbiežāk SMS kredīts pieejams cilvēkiem vecumā no 20 gadiem. Citi faktori, kas dažādiem kredītdevējiem var atšķirties:
• Kredītprocenti;
• Naudas saņemšanas ātrums;
• Pirmā kredīta apmērs;
• Maksimālais kredīta atmaksas termiņš.

Internetā pieejami arī dažādi rīki, kas atvieglos dažādu kredītdevēju salīdzināšanas procesu.

Draugiem Facebook Twitter Google+