Sports
Hokejs

Indrašis: Labāk neteikšu, kas pēc šādas spēles darās galvā1


Miks Indrašis spēlē ar Zviedriju.
Miks Indrašis spēlē ar Zviedriju.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlase pirmdien Bratislavā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu spēlē pret pasaules čempioni Zviedriju (4:5) šķiroties no izredzēm iekļūt ceturtdaļfinālā.

Trešā perioda sākumā Boba Hārtlija trenētā izlase spēja no 1:2 izvirzīties vadībā, taču noslēdzošās trešdaļas vidū 69 sekundēs ielaida divas ripas. Trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām izdevās panākt neizšķirtu 4:4, taču ceturtdaļfināla sapnim derēja tikai uzvara pamatlaikā. Riskējot, tika nomainīts vārtsargs, taču zviedri iemeta piekto ripu.

Sāpīgs zaudējums, pēc kura izlases spēlētāju sejas bija pavisam garas un ne visi piekrita pēc mača žurnālistu intervijām.

Saistītie raksti

Miks Indrašis: “Es labāk neteikšu, kas darās galvā pēc šādas spēles. Labāk emocijas paturēšu pie sevis. Spēle bija skatāma, laba. Bijām vadībā trešajā periodā ar 3:2, taču nedaudz kaut kas pietrūka. Protams, zviedru meistarība un viss pārējais, viņiem ir laba komanda, ko tur teikt. Mēs ar katru periodu spēlējām labāk, iekustunājām mūsu vilcieniņu un visi vagoni aizgāja uz priekšu. Skatāma spēle šodien bija. Vēl palikusi viena spēle, tagad jāatpūšas, kam vajadzēs, tas aizies uz procedūrām. Zviedri rādīja savu hokeju, visi tehniski, labi slido, aizsargi pieslēdzas uzbrukumam, vārtsargs līmenī. Laba vienība.”

LA.lv