×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. augusts, 2015
Drukāt

Itālijas ministrs: migrantu krīzes pastiprināšanas draud izraut ES “dvēseli” (3)

Foto- EPA/LETAFoto- EPA/LETA

Itālijas ārlietu ministrs Paolo Džentiloni

Migrantu krīzes pastiprināšanās draud izraut Eiropas Savienības (ES) dvēseli, svētdien paziņoja Itālijas ārlietu ministrs Paolo Džentiloni.

“Imigrācijas jautājumā draud tas, ka Eiropa varētu parādīt tās sliktākas īpašības: egoismu, gadījuma lēmumu pieņemšanu un domstarpības dalībvalstu vidū,” ministrs sacīja laikrakstam “Il Messaggero”.

“Es esmu ļoti noraizējies. Šodien tas ir jautājums par to, vai Eiropa no jauna atklās savu dvēseli, vai pazaudēs to uz visiem laikiem,” viņš piebilda.

Džentiloni aicināja pārejās Eiropas valstis pārtraukt strīdēties un sākt izstrādāt kopīgu krīzes risinājumu. Viņš brīdināja, ka alternatīva varētu būt nenovēršams Šengenas zonas sabrukums

“Migranti neierodas Grieķijā, Itālijā vai Ungārijā. Viņi ierodas Eiropā. Tādēļ ir nepieciešams uzņemšanas noteikumus” eiropeizēt”,” uzsvēra ministrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tad kad itāļi nesavāks migrantus jau pie Āfrikas krastiem, tad kad ES nergarantēs 1000 Eu pabalstu, tad kad kuģus griezīs atpakaļ… un visbeidzot noķers veiklos darboņus, kuri par 3-5 000$ sēdina kuģos… sekos risinājums. Var kā Austrālija.

  2. Kārtējais ļoti noraizējies cilvēkmīļu muldoņa. Austrālijai nezkāpēc nav problēmu savus laivotājus vienkārši sūtīt atpakaļ. Lētāk ir maksāt kādai Āfrikas piekrastes valstij par šo bēgļu savākšanu, nekā uzņemties rūpes par viņiem Eiropā. Te tak ir auksti, nav palmu ar banāniem un ir drausmīgie rasisti latvieši. Sūtīt viņus atpakaļ ir daudz humānāk, nekā ļaut viņiem nosalt EU arktiskajā rudenī. Vai tik tas nav Ķīnas pirksts, kura atbrīvo priekš sevis kontinentu ar izejvielām 😀

  3. Noraizējušies ir Kamerons,Merkele,Džentiloni! Vai noraizējies ir Dombrovskis?!

Draugiem Facebook Twitter Google+