×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Jau var iegādāties biļetes uz Baltica 2015 novada dienu koncertu Cēsīs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Cēsis izsludinājušas biļešu iepriekšpārdošanu uz festivāla Baltica 2015 novadu dienu programmas koncertu “Saules meitas saktu kala”, kas izskanēs 16. jūlijā plkst. 19 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, vēsta rīkotāji.

Cēsis ir pirmā no pilsētām, kas izsludina biļešu iepriekšpārdošanu uz reģionālo koncertu. Koncerts tiks veidots, papildinot tradicionālo kultūru ar laikmetīgiem risinājumiem, tādējādi izceļot vēsturisko tradīciju nozīmi mūsdienu kultūras vidē.

“Folkloras kopu koncertu Vidzemes koncertzālē “Cēsis” 16. jūlijā ir paredzēts veidot akcentējot festivāla šī gada tēmu “Mantojums”. Pateicoties dalībnieku daudzveidībai, koncerta repertuāram rodas iespēja piešķirt nozīmi katra novada savdabībai, iedzīvotāju un dabas unikalitātei, meklēt pozitīvu apliecinājumu vērtībām, kuras ceļ un stiprina mūsu valsti, tādējādi izceļot un parādot skaisto mūsu zemē – gan cilvēkus un viņu darbu, gan dabu” stāsta koncerta režisore Inese Mičule.

Koncertuzveduma galvenais scenogrāfijas elements ir lielformāta interaktīva videoinstalācija. Video operators filmē koncerta norisi un dalībniekus reālajā laikā. Videodīdžejs multimediju mākslinieka un video operatora darbu tiešsaistē savstarpēji kombinē, pielāgojoties konkrētai situācijai uz skatuves.

Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica 2015” norisināsies Latvijā no 2015. gada 15. jūlija līdz 19. jūlijam. Festivāla tēma būs “Mantojums”. Festivāla ietvaros, Cēsīs, 16.jūlijā, visas dienas garumā, Rožu laukumā būs iespēja vērot un klausīties festivāla dalībniekus pirms koncerta Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Biļetes: 3 , 5 un 7 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+