×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. februāris, 2012
Drukāt

Jaunais Rīgas domes deputāts Faļkovs ievēlēts divās komitejās

rdome_leta

Rīgas domē šodien darbu sācis jauns deputāts – laikraksta “Vesti Segodņa” žurnālists Vadims Faļkovs (SC), kurš domes ārkārtas sēdē ievēlēts divu pašvaldības komiteju sastāvā.

Faļkovs jau pirmajā darba dienā šodien aktīvi iesaistījās domes darbā, kāpjot tribīnē un skaidrojot kolēģiem ar Rīgas sabiedriskā transporta lietošanas noteikumiem saistītus jautājumus, kā arī saņēma pirmo dzēlīgo repliku no opozīcijas kolēģa Olafa Pulka (V), kurš norādīja, ka domes sēdēs parasti ar runām uzstājas tikai opozīcijas pārstāvji, bet koalīcijas deputātiem šāda prakse nav ierasta.

 

Faļkovs aģentūrai LETA pastāstīja, ka viņa pamatdarbs joprojām būs laikrakstā “Vesti Segodņa” un paralēli deputāta pienākumiem iespēju robežās viņš paretam turpinās darbu arī pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” kā trolejbusa vadītājs, lai arī turpmāk būtu informēts par uzņēmumā notiekošo.

Uzņemot jauno kolēģi, domes ārkārtas sēdē šodien veiktas izmaiņas arī pašvaldības pastāvīgo komiteju sastāvā.

“Saskaņas centra” (SC) deputāts Vladimirs Dolgins no Sociālo jautājumu komitejas pārcelts uz Pilsētas īpašuma komiteju. Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) no Pilsētas īpašuma komitejas pārcelts uz Sociālo jautājumu komiteju, arī Olga Veidiņa (SC) no Izglītības, kultūras un sporta komitejas pārcelta uz Sociālo jautājumu komiteju.

Par to, kurš vadīs Sociālo jautājumu komiteju, komitejas deputāti lems tuvākajā laikā.

Savukārt deputāts Vadims Faļkovs (SC), kurš stājies mūžībā aizgājušā partijas biedra Leonīda Kurdjumova vietā (SC), ievēlēts Izglītības, kultūras un sporta komitejā, kā arī Satiksmes un transporta lietu komitejā.

Kā ziņots, Rīgas domnieka Kurdjumova dzīves gājums noslēdzās 19.februārī. Viņš dzimis 1939.gada 8.jūnijā Minskā. 1956.gadā viņš beidzis Rīgas 35.vidusskolu, bet 1959.gadā – Daugavpils Aviācijas kara skolu radioinženiera specialitātē.

Padomju gados Kurdjumovs bijis iekārtu regulētājs rūpnīcā “Alfa”, strādājis Radioizotopu aparātu būves institūtā un bijis Valsts lauksaimniecības tehnikas komitejas republikāniskā informātikas un skaitļošanas centra direktors.

1990.gadā Kurdjumovs tika ievēlēts par Augstākās Padomes deputātu kā “Līdztiesības” un Komunistiskās partijas loceklis. Kurdjumovs ilgus gadus bijis Rīgas domes deputāts un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +10.7
Alūksne +8.6
Daugavpils +9.3
Saldus +9.5
Liepāja +13.3
Jelgava +9.3
Ventspils +13.2
Limbaži +9
Madona +7.2
Rēzekne +8.2
Draugiem Facebook Twitter Google+