Mobilā versija
+9.5°C
Leonīds, Leonīda
Piektdiena, 20. oktobris, 2017
25. maijs, 2017
Drukāt

Kā pareizi nēsāt gredzenus un ko nozīmē gredzens uz katra pirksta? (5)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Gredzens ir skaists aksesuārs, kas var lieliski papildināt ikvienas sievietes vai vīrieša tēlu. Tomēr ezoteriķi iesaka atcerēties, ka gredzens nav tikai rotaslieta, bet arī sens, visai cilvēcei pazīstams amulets, kas palīdz aizsargāties pret negatīvu ietekmi.
Uzskata, ka visu ķermeni caurauž meridiāni, bet enerģija, kas pa tiem plūst, nokļūst meridiānos caur locekļiem. Gredzeni uz pirkstiem tātad pasargā no nelūgtas enerģijas!

Lasi tālāk un uzzini, kā pareizi valkāt gredzenus

Astrologi un hiromanti apgalvo, ka katrs pirksts ir saistīts ar noteiktu planētu. Uzvelkot gredzenu uz “pareizā pirksta”, tieši tā planēta palīdzēs iegūt vēlamo.

Gredzens uz rādītājpirksta aktivizē Jupiteru. Šī planēta atbild par varu. Cilvēks kļūst pašpārliecinātāks un mērķtiecīgāks. Jupiters ir arī veiksmes, optimisma, panākumu un dāsnuma planēta.

Vidējais pirksts – planēta Saturns un Zemes stihija – atbild par dzimtas atmiņu. Uz vidējā pirksta nēsā mantotu gredzenu. Gredzens uz šī pirksta padara cilvēku garīgi stiprāku.

Lai aktivizētu gaisa stihiju un Sauli, ar gredzenu rotā zeltnesi. Tas dāvās iedvesmu un veicinās radošo potenciālu. Ja uz zeltneša nēsā tuva cilvēka dāvinātu gredzenu, uzlabosies savstarpējās attiecības.

Gredzens uz mazā pirkstiņa atbild par ūdens stihiju un planētu Merkuru. Tas ir cilvēka neatkarības simbols vai arī simbilizē tiekšanos uz šo mērķi. Merkurs veicina prāta darbību un paaugstina intelektuālo enerģiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Un kā,ja cilvēki,ir aizrāvušies ar mistiskam lietām,un vēl prot izskaidrot,to ko viņiem dzīve piespēlē. Tad viss ir ok.:-) 🙂 🙂 🙂

  2. Parasti jau zeltnesi asociē ar Venēru

  3. Kā ar gredzeniem uz kāju pirkstiem diez? Līdzīgi kā roku?

  4. Par īkšķi nekas nav pateikts

  5. kurš lindai iedevis paroli portāla dzinējam?

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos!Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+