Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
29. decembris, 2015
Drukāt

Kādi amuleti Ugunīgā Pērtiķa gadā noderēs katrai Zodiaka zīmei (1)

Foto: Itar-TassFoto: Itar-Tass

Pērtiķa gads – pārmaiņu laiks

Pēc austrumu kalendāra, Pērtiķa gads sāksies 8. februārī un valdīs līdz pat 2017. gada 27. janvārim. Šis solās būt trauksmains, taču radošs laiks.

Pērtiķa elements ir metāls, krāsa – baltā, iedaba – iņ, sievišķīga, tādēļ veidojas pretruna: Uguns, elements, kurš valdīs nākamgad, īsti nedraudzējas ar Metālu, kas ir Pērtiķa saderīgais elements. Toties, saskaņā ar tām pašām austrumu tradīcijām, Metāla forma ir aplis, savukārt Uguns – trijstūris, un šīs formas esot savstarpēji saderīgas. Turklāt arī baltā Metāla krāsa labi saderas ar jebkuru citu, tostarp Uguns sarkano, radot svētku sajūtu.

Uguns kausē Metālu, tātad pārmaina. Tāds arī būs gads: mūs visus gaida pārmaiņas, katrs par sevi uzzinās ko jaunu.

Par amuletiem šajā gadā vislabāk derēs dzeltenie metāli – gan tīrs zelts vai varš, gan sakausējumi – bronza un misiņš, gan arī visi sarkano nokrāsu kristāli un dārgakmeņi.

Kāds amulets vispiemērotākais katrā Zodiaka gadā dzimušajam?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. par pērtiķi reklāmā blakus,ar nesaprotamu ,,ono” vēderu????? Fui!

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+