Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
29. decembris, 2015
Drukāt

Kādi amuleti Ugunīgā Pērtiķa gadā noderēs katrai Zodiaka zīmei (1)

Foto: Itar-TassFoto: Itar-Tass

Pērtiķa gads – pārmaiņu laiks

Pēc austrumu kalendāra, Pērtiķa gads sāksies 8. februārī un valdīs līdz pat 2017. gada 27. janvārim. Šis solās būt trauksmains, taču radošs laiks.

Pērtiķa elements ir metāls, krāsa – baltā, iedaba – iņ, sievišķīga, tādēļ veidojas pretruna: Uguns, elements, kurš valdīs nākamgad, īsti nedraudzējas ar Metālu, kas ir Pērtiķa saderīgais elements. Toties, saskaņā ar tām pašām austrumu tradīcijām, Metāla forma ir aplis, savukārt Uguns – trijstūris, un šīs formas esot savstarpēji saderīgas. Turklāt arī baltā Metāla krāsa labi saderas ar jebkuru citu, tostarp Uguns sarkano, radot svētku sajūtu.

Uguns kausē Metālu, tātad pārmaina. Tāds arī būs gads: mūs visus gaida pārmaiņas, katrs par sevi uzzinās ko jaunu.

Par amuletiem šajā gadā vislabāk derēs dzeltenie metāli – gan tīrs zelts vai varš, gan sakausējumi – bronza un misiņš, gan arī visi sarkano nokrāsu kristāli un dārgakmeņi.

Kāds amulets vispiemērotākais katrā Zodiaka gadā dzimušajam?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. par pērtiķi reklāmā blakus,ar nesaprotamu ,,ono” vēderu????? Fui!

Horoskops 2017. gadam. Gailis tūļīgos nemīl – iepazīsties jau laicīgi! (3)2017. gads pēc ķīniešu kalendāra būs Ugunīgā Gaiļa gads. Astrologi apgalvo: nepakļāvīgais Gailis ietekmēs visas zodiaka zīmes bez izņēmuma. Bet kāda būs šī ietekme?
Draugiem Facebook Twitter Google+