Kanoe airētājam Iļjinam ceturtā vieta Eiropas U-23 čempionātā 0

Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins sestdien izcīnīja ceturto vietu Polijā notiekošā Eiropas junioru un U-23 čempionātā 1000 metru distancē.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

U-23 vecuma grupā startējošais Iļjins finālbraucienā no goda pjedestāla atpalika par 0,2 sekundēm, bet uzvaru izcīnījušais čehs Martins Fuksa bija par vairāk nekā divām sekundēm ātrāks.

Kā ziņots, iepriekš šomēnes Iļjins izcīnīja piekto vietu Eiropas čempionātā pieaugušo konkurencē.

Piekto vietu sestdien B finālā 1000 metros izcīnīja junioru kanoe airētājs Arnolds Kudrjavcevs, kas viņam kopējā klasifikācijā deva 14.vietu. Savukārt pēdējā, astotajā, vietā palika junioru smaiļotāju divnieks Tomass Sārts un Aksels Kozlovskis.

Tāpat pēdējā, devītajā, vietā B finālu 1000 metros noslēdza junioru smaiļotāju četrinieks Hedijs Brunevics, Edgars Andžs, Dāvis Ciršs un Aldis Vilde, kuriem tas kopējā ieskaitē deva 18.vietu.

Pārējie Latvijas sportisti A vai B finālam nebija kvalificējušies.

Vēlāk sestdien notiks pusfināli 200 metru distancē, bet svētdien gaidāmas medaļu cīņas 200 un 500 metru sacensībās. A finālu 200 metru distancē jau sasniegusi Latvijas U-23 kanoe airētāja Elīna Ēdole.