Apbrīno

Kantrī mūzikas cienītājus šovasar festivāls pulcēs Ogres salā 16


Grupa “Keksi”.
Grupa “Keksi”.
Foto – Leta

Šogad kantrī mūzikas festivāls “Country Island 2016” notiks Ogrē, Ogres salā, no 8. jūlija līdz 9. jūlijam, informēja festivāla “Country Island” producents Jānis Viduskalns.

Festivālā skanēs ne tikai pašmāju un ārvalstu mūzika, bet notiks arī dažādas atrakcijas un aktivitātes visai ģimenei.

“Country Island 2016” uzstāsies tādas grupas un mākslinieki kā “Real American Country Revival” no Čehijas, “Old Johnny’s Crew” no Vācijas un “Kukurūza/Country Hell” no Krievijas.

Latviju festivālā pārstāvēs tādas grupas kā “Klaidonis”, “Sestā jūdze”, “Tequila Band”, “The Swamp Shakers”, “Flames&The Rolltones” un “Keksi”.

Festivāla viesu vidū būs arī amerikāņu dziedātāja Džonija Harma. Viņa ir vairākkārtēja nacionālās “Western Awards” balvu ieguvēja un divas reizes bijusi “Entertaiment Of The Year” gada labākā mākslinieka statusā. Tik augsta līmeņa māksliniece festivālā viesosies pirmo reizi.

Līdztekus muzikālām aktivitātēm festivālā liela loma būs atvēlēta dažādām izklaidēm un sportam.

Šogad pēc 17 gadu darba festivāla “Country Bauska” idejas autors un organizētājs Uldis Ozoliņš ir pārtraucis darbu pie Bauskas projektiem, lai pieņemtu jaunu izaicinājumu un izveidotu lielāko kantrī mūzikas festivālu Baltijā. Ozoliņš “Country Island” redz kā sākumu jaunā stila festivālam Latvijā “Americana”. Šādi festivāli ir ļoti populāri visā Eiropā, īpaši Skandināvijā un Britu salās. Tajos pārstāvēti dažādi amerikāņu mūzikas stili, ne tikai kantrī un vesterna ar izvērstu kultūras un izklaides programmu, bet arī sporta aktivitātes. Nākotnē festivāla rīkotājs plāno programmu paplašināt ar blūzroku un kantrī roku, kas notiks paralēli uz vairākām skatuvēm.

Šovasar festivāls notiks Ogres salā, kas ir plaša un gleznaina teritorija starp Daugavu un Ogres Vecupi, kas ļaus netraucēti izvērst plašu aktivitāšu programmu paralēli muzikālajam saturam. Kā ierasts, festivāls noritēs divas dienas, tāpēc būs pieejama plaša telšu pilsētiņa, auto stāvvieta, ēdināšanas zona. Īpaši tiks padomāts par mazākajiem pasākuma apmeklētājiem, kuriem būs izveidots bērnu atrakciju laukums. Plašā teritorija ļaus baudīt tādas aktivitātes kā zirgu izjādes, sporta un izklaides atrakcijas, kā arī tikšanās ar festivāla mūziķiem. Festivāla laikā darbosies arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

LA.lv