×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. marts, 2012
Drukāt

Ķirsons vēlas attīstīt Murjāņu sporta ģimnāziju

kirsons-sportam

Pazīstamais uzņēmējs Gunārs Ķirsons vēlas īstenot sadarbības projektu, lai attīstītu Murjāņu sporta ģimnāziju, šodien žurnālistiem apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas (IzM) Sporta departamenta direktore Agra Brūne.

Uzņēmējs ar šādu iniciatīvu esot vērsies ministrijā, jo vēloties attīstīt sev tik tuvo sporta veidu džudo. Tāpat uzņēmējam esot piedāvājums šīs sporta skolas virtuves bloka attīstībai. Plašāk par šo iespējamo sadarbību varētu būt zināms līdz aprīļa beigām, kad tapšot arī attiecīga koncepcija.

LETA jau ziņoja, ka Aizkraukles rajona tiesa marta sākumā pieņēma lēmumu par Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma “Lido” īpašnieka Ķirsona maksātnespējas procesa lietas izbeigšanu.

“Lido” šogad cer kāpināt apgrozījumu par 25% un savas parādsaistības plāno nokārtot astoņu gadu laikā. Pēc nerevidētajiem datiem, pērn “Lido” apgrozījums kāpis par 14%, sasniedzot 18 miljonus latus, savukārt šogad tiekot cerēts uz 25% apmeklētāju un attiecīgi arī apgrozījuma pieaugumu. Pagājušajā gadā apkalpoti aptuveni seši miljoni klientu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+