×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. augusts, 2013
Drukāt

KNAB priekšnieks Streļčenoks ierosina disciplinārlietu pret savu vietnieci Strīķi

LETALETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks šodien ierosinājis disciplinārlietu pret savu vietnieci Jutu Strīķi, liecina paziņojums biroja mājaslapā.

 

Disciplinārlieta ierosināta par to, ka Strīķe, pildot KNAB priekšnieka pienākumus Streļčenoka prombūtnes laikā, atcēlusi viņa rīkojumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu pārbaudes laikā ar KNAB galveno speciālisti un disciplinārsoda piemērošanu Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītājai.

Tāpat lieta ierosināta, jo Strīķe pieņēmusi darbā jaunu izmeklētāju. Šīs biroja vadītāja vietnieces darbības, pēc Streļčenoka domām, liecina par iespējamu amata pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu.

Strīķe ziņu aģentūrai LETA sacījusi, ka pieņemtie lēmumi bijuši iestādes interesēs, lai nodrošinātu korupcijas apkarošanu un biroja funkcionēšanu. Viņa ir pārliecināta, ka disciplinārlietas izmeklēšanas komisija viņas rīcībā pārkāpumus nesaskatīs.

“Visi lēmumi pieņemti tiesiski, un to pamatojums ir atspoguļots dokumentos, kas KNAB priekšniekam ir pieejami. Esmu visus 10 gadus darbojusies iestādes interesēs, un visi mani lēmumi šajā laikā pieņemti tādi, lai iestāde sekmīgāk darbotos,” LETA uzsvēra Strīķe.

Disciplinārlietas izmeklēšanas komisijai uzdots veikt disciplinārlietas izmeklēšanu un sagatavot slēdzienu līdz šā gada 13.septembrim.

Jau vēstīts, ka Latvijas galvenajā korupcijas apkarotājā KNAB pēdējā laikā atkal ir vērojamas domstarpības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+