Sports
Basketbols

“Knicks” vadība: Porziņģis ir ļoti svarīga mūsu nākotnes sastāvdaļa0

Foto: AP/Scanpix

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis ir ļoti svarīga Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” nākotnes sastāvdaļa, ceturtdien preses konferencē paziņoja kluba vadība.

“Knicks” komanda treniņnometni pirms jaunās sezonas uzsāks nākamajā nedēļā. Savukārt NBA regulāro čempionātu vienība uzsāks 17.oktobrī savā laukumā pret Atlantas “Hawks”.

Porziņģis tikmēr jau ir atgriezies Ņujorkā un pievienojies komandas biedriem, kuri gatavojas jaunajai sezonai. Kā pirmssezonas preses konferencē ceturtdien atklāja “Knicks” prezidents Stīvs Milss, latvietis šonedēļ ir pabijis vienības bāzē.

Latvijas basketbolists februārī guva ceļgala krustenisko saišu plīsumu. Ierasts, ka šāda savainojuma izārstēšana prasa vismaz pusgadu, bet Porziņģa gadījumā tika pieminēts, ka viņš varētu izlaist pat visu nākamo sezonu. Viņa atgriešanās gan tiek gaidīta aptuveni sezonas viducī.

“Ar Kristapu esam kontaktējušies visu vasaru. Jūtamies labi par notiekošo atveseļošanās procesu,” pauda Milss, piebilstot, ka pagaidām vēl nav zināms latvieša atgriešanās laiks. Tāpat kluba prezidents vēlreiz uzsvēra, ka Porziņģa atveseļošanās process nekādi netiks sasteigts.

Savukārt “Knicks” ģenerālmenedžeris Skots Perijs atklāja, ka šovasar ar Porziņģa pārstāvjiem bijušas sarunas arī par jauna līguma noslēgšanu, tomēr diskusiju saturu viņš negrasās atklāt.

“Porziņģa pārstāvji zina, ka vēlamies viņu paturēt un noslēgt ilgtermiņa līgumu,”

teica Perijs, piebilstot, ka latvietis ir svarīga “Knicks” nākotnes sastāvdaļa.

Saistītie raksti

Pašlaik 23 gadus vecajam Porziņģim ar “Knicks” vēl ir spēkā līgums uz nākamo sezonu, taču jau šajā vasarā izskanējušas runas, ka starp abām pusēm varētu tikt noslēgta jauna vienošanās.

Šajā vasarā “Knicks” ar Porziņģi var noslēgt līgumu, kura maksimālā vērtība ir 157 miljoni dolāru (133 miljoni eiro) piecos gados. Tiesa, pagaidām klubs nesteidzas ar jauna kontrakta noslēgšanu.

LA.lv