Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. februāris, 2015
Drukāt

KM Mediju politikas nodaļu vadīs Roberts Putnis (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Noslēdzies Kultūras ministrijas izsludinātais konkurss uz Mediju politikas nodaļas vadītāja ierēdņa amata vietu, un par Mediju politikas nodaļas vadītāju izvēlēts Roberts Putnis, informē ministrijā.

Roberts Putnis ir guvis augstāko izglītību politikas zinātnē un starptautiskajās attiecībās, tieslietās, kā arī darba pieredze aptver dažādas jomas – mediju, finanšu vadības, personālvadības, valsts pārvaldes un citas. Konkursa komisija pozitīvi novērtējusi Putņa kompetenci visos izvirzītajos kritērijos. Tāpat komisija uzsver, ka Putnis apliecinājis vispusīgas, tostarp starptautiskā pieredzē gūtas, zināšanas.

Putnis darbu Mediju politikas nodaļā varētu uzsākt aprīļa vidū, taču līdz tam ir gatavs iesaistīties mediju politikas izstrādes ekspertu darba grupā.

Konkursi uz Mediju politikas nodaļas eksperta ierēdņa un eksperta juriskonsulta ierēdņa amata vietām aizvien turpinās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nav nekādu šaubu kas tas Putnis par putnu,vienā maisā bāžams ar Nilu …….Muižnieku.

  2. Kādēļ radikālais liberālisms? Kultūrā jau tā tā ir pārpārēm. Soross iefiltrējas valsts struktūrā.

  3. Vai tas nozīmē, ka pieaugs krieviska un homoseksuālistiska satura raidījumu apjoms LTV? Cik esmu manījis, tad Putnim esot “Delnā” patika aizstāvēt “minoritātes”.

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+