×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Anita Bormane: Kopā arī jaunajā gadā

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

“Kultūrzīmju” komandai ir prieks sākt ceļu pie mūsu uzticīgajiem lasītājiem jau otrajā gadu gājumā.

Apkopojot pirmajā gadā pieredzēto, vēlos vispirms teikt sirsnīgu paldies jums, cienījamie lasītāji no visas Latvijas, par interesi, emocionālo atbalstu un arī visai aktīvo līdzdalību izdevuma tapšanā – otrdienu pēcpusdienas man aizvien bijis visai “karstu” zvanu laiks. Mēs ļoti novērtējam to, ka esat mums uzticējuši gan savas pārdomas un vērtējumus par aktuālajām kultūras norisēm, gan piedalījušies mūsu organizētajās diskusijās. Tāpat liels gandarījums par to, ka gada gaitā mums izveidojusies cieša sadarbība ar tik daudziem izcili profesionāliem kultūras cilvēkiem no visas Latvijas.

Arī šogad mūsu izdevumā atradīsit gan, mūsuprāt, nedēļas interesantāko kultūrfaktu izlasi, sevišķu uzmanību pievēršot Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas norisēm un īpaši – tam, vai šis augstais Rīgas statuss tai spēs palīdzēt pavērt Eiropai vārtus arī uz pārējo Latviju, gan aktuālo kultūras notikumu izvērtējumu. Jau līdz ar šo numuru varēsit lasīt regulāras mūsu speciālkorespondentes Annas Galviņas reportāžas no Zviedrijas pilsētas Ūmeo, kas līdz ar Rīgu šogad ir otra Eiropas kultūras galvaspilsēta. Netrūks ne analītisku rakstu, ne regulāru diskusiju par kultūrprocesam būtiskiem jautājumiem, ne arī jūsu tik iecienīto iknedēļas interviju ar aktuālām kultūras personībām. Turpināsim arī laikā pārbaudīto un jūsu ļoti novērtēto “Kultūrzīmju” tradīciju publicēt visdažādāko paaudžu Latvijas autoru dzejas un prozas darbus. Daudz aktuālas un interesantas informācijas par kultūru, kā arī video, audio un fotomateriālus par interesantām kultūras norisēm varēsit atrast arī mūsu tīmekļa vietnē www.la.lv.

Viens no “Kultūrzīmju” mērķiem aizvien bijis apliecināt un daudzināt Latvijas novadu krāšņo devumu Latvijas kultūras procesā, tāpēc arī paši turpināsim aktīvi braukt pie jums viesos, veidojot reportāžas par novadu kultūras dzīvi. Gada gaitā jau ne reizi esmu izjutusi gandarījumu par to, ka “Kultūrzīmēm” ir izveidojusies patiešām jūtama atgriezeniskā saikne ar saviem lasītājiem gan galvaspilsētā, gan arī ārpus Rīgas. To uzskatu par vienu no lielākajām vērtībām, un, jauno gadu sākot, vēlos uzaicināt jūs visus, kas aktīvi un pašaizliedzīgi veidojat savas pilsētas vai novada kultūras dzīvi, neklātienē pievienoties mūsu pulciņam. Būsim priecīgi un pateicīgi, saņemot no jums vēstis par aktuāliem kultūras notikumiem un tos veidojošajām spilgtām personībām jūsu novadā, tāpat arī viedokļu vai pārdomu rakstus.

Šoruden ne reizi saņēmu zvanus no lasītājiem, kuri vaicāja: vai “Kultūrzīmes” varēs abonēt arī 2014. gadā. Varu ar visu atbildību apliecināt: jā, jūs pilnīgi noteikti varat “Kultūrzīmes” pasūtīt gan kopā ar “Latvijas Avīzi”, gan arī atsevišķi. Tāpat mūsu izdevumam jābūt arī nopērkamam preses tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+