Kuldam pirmie vārti, Bārtulim – piespēle 0

Ar rezultativitāti Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs trešdien izcēlās Latvijas izlases aizsargi Artūrs Kulda un Oskars Bārtulis.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Pirmās pazīmes jau ir: Bijušais NATO komandieris brīdina par Kremļa iespējamiem uzbrukuma plāniem saistībā ar NATO mācībām Baltijas jūrā 3

Kuldas pārstāvētā Ufas komanda “Salavat Julajev” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1) zaudēja Čeļabinskas “Traktor” hokejistiem, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas un otrajā mačā pēc kārtas zaudējot pēcspēles metienos ar 2:3.

Kulda precīzs bija spēles 15.minūtē, kad ar ļoti spēcīgu metienu no zilās līnijas atklāja spēles rezultātu.

Aizsargs darbojās savas komandas trešajā maiņā, uz ledus pavadot 20 minūtes un desmit sekundes. Viņš veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja četrus raidījumus un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Kulda šīs sezonas deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un iekrājis vienu rezultatīvu piespēli.

Citviet Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas “Baris” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) uzvarēja Toljati klubu “Lada”, pārtraucot divu zaudējumu sēriju.

Bārtulis piedalījās savas komandas pirmajos vārtos, kad spēles desmitajā minūtē rezultāts kļuva 1:1.

Trešās trešdaļas ievadā aizsargs izcēlās ar divu minūšu noraidījumu par klupināšanu. Otrajā aizsargu pārī spēlējušais Bārtulis uz ledus pavadīja 16 minūtes un vienu sekundi, tomēr trešajā trešdaļā viņš spēlēja vien nepilnas divas minūtes. Latvietis veica vienu metienu pa vārtiem.

Šīs sezonas 15 mačos Bārtulis guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Citā spēlē trešdien trešo zaudējumu pēdējās četrās cīņās piedzīvoja uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, kas ar 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) savā laukumā atzina Somijas kluba Helsinku “Jokerit” pārākumu.

Sprukts darbojās savas vienības ceturtajā maiņā, uz ledus pavadot 11 minūtes un 19 sekundes. Viņš uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem.

“Lokomotiv” komanda savu nākamo spēli aizvadīs piektdien savā laukumā pret Latvijas klubu Rīgas “Dinamo”.

Tāpat trešdien Vladivostokas “Admiral” komanda, kurā par aizsargu treneri strādā Latvijas speciālists Andrejs Maticins, ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) izbraukumā zaudēja Minskas “Dinamo” no Baltkrievijas, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

Austrumu konferences kopvērtējumā “Salavat Julajev” un “Baris” komandas ar 37 punktiem 23 spēlēs ieņem attiecīgi ceturto un piekto vietu, bet “Admiral” ar 23 punktiem 21 mačā atrodas devītajā pozīcijā.

Rietumu konferencē “Lokomotiv” ar 29 punktiem 21 cīņā ieņem devīto vietu, bet no vietas labāko astoņniekā to šķir vien gūto un zaudēto vārtu attiecība.