Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
4. oktobris, 2014
Drukāt

Kuldīgā vīrietis treniņbiksēs piedāvā naudu par balss atdošanu varas partijai (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Šodien Kuldīgā kāds vīrietis treniņbiksēs uz soliņa sēdošai cilvēku kompānijai piedāvājis naudu par balss atdošanu vienai no varas partijām, novēroja aģentūra LETA.

Netālu no Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā izvietotā iecirkņa Piltenes iela 25 uz soliņa sēdēja vairāki cilvēki, pie kuriem pienāca pagara auguma vīrietis treniņbiksēs un izvilcis ārā vienu no pašreizējās varas partijas sarakstiem, tādējādi parādot, kuram no kandidātiem ir jāievelk plusiņš.

Tad uz soliņa sēdošā kompānija interesējusies, vai par šādu balsojumu tiks dota nauda. Sarunas laikā konkrētas summas netika minētas, taču vīrietis lika noprast, ka nauda būs vēlāk. Pēc tam kompānija devās uz iecirkņa pusi.
Aģentūra LETA informāciju par šo gadījumu nodeva Drošības policijai (DP).

Jau ziņots, ka DP šodien saņēmusi vairākus signālus par iespējamo balsu pirkšanu, aģentūrai LETA apliecināja DP.
Pirmie signāli saņemti jau no rīta, taču līdz pusdienas laikam to skaits palielinājies. Informācija par iespējamo balsu pirkšanu nākusi no dažādiem Latvijas reģioniem, bet pamatā – ārpus Rīgas. Signālu skaitu un citu informāciju DP pagaidām atturas sniegt.

Kriminālprocesi šobrīd nav sākti, taču iepriekšējo gadu prakse rāda, ka lielākā daļa saņemtās informācijas par balsu pirkšanu neapstiprinās, norādīja DP.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nezinu gan kādā veidā iespējams pierādīt “balsu pircējam “par ko esi nobalsojis. Pie izejas visos vēlēšanu iecirkņos stāv visu sarakstu biļeteni- paņem sev nepieciešamo(ko iemeti kastē) un atstāj to , par kuru aiz stūra dabūsi naudiņu “čarkai ” vai kaut kam nepieciešamam, ja uz šo soli ej nabadzības spiests un atrādi tādu komplektu kādu grib redzēt maksātājs. Ažiotāža par balsu pirkšanu stāvot aiz stūra ar naudu ir neloģiska un tikpat stulba kā vēlēšanu kampaņas ar skaistiem, nereāliem solījumiem.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+