Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. februāris, 2015
Drukāt

Laikapstākļu dēļ atcelta premjeres vizīte Latgalē (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Laikapstākļu dēļ atcelta premjeres Laimdotas Straujumas (V) piektdien plānotā vizīte Latgalē.

Valsts kancelejas pārstāve Sabīne Spurķe informē, ka braukšanas apstākļu dēļ, Ministru prezidentes reģionālā vizīte uz Latgali pārcelta uz 13.martu.

Viņa pastāstīja, ka nakts laikā tikuši apsvērti vairāki veidi kā valdības vadītai nokļūt Latgalē, gan ar helikopteru, gan automašīnu, tomēr tika pieņemts lēmums vizīti pārcelt.

Jau ziņots, ka piektdienas rītā visā Latvijā saglabājas dūmaka vai migla, redzamība daudzviet nepārsniedz 200-500 metru.

Tāpat jau vēstīts, ka Straujuma piektdien bija plānojusi apmeklēt valsts austrumu robežas. Ministru prezidente plānoja iepazīties ar Aizgāršas robežsargu nodaļu, apsekot valsts robežas joslu un apzināt aktuālo stāvokli uz valsts robežas, kā arī plānoto robežjoslas ierīkošanu.

Premjere plānoja tikties ar Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju Līviju Pļavinsku un Rēzeknes novada domes priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu, lai ar Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem un pašvaldību pārstāvjiem diskutētu par skolotāju algu modeli.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tiešām pārņem šausmas, kauns un nepatika.ja bija ieplānots, tad bija arī jābrauc.kā mazi bērni-ai, ai lieli dubļi uz skolu nav jānāk.kas notiek!

  2. Valdība tik daudz runā par valsts drošību, bet te migla iztraucē ministrei veikt savus pienākumus. Iznāk visa valsts drošība balstās tikai uz ,,lielgabalu gaļu”, kā tv diskusijās izteicās kāds ģenerālis.

  3. Bet vilcieni taču kursē!

  4. ”lAIKA APSTĀKĻI” Tu, Omīt vienķārši nobijiies- sūūds ar visu Latgali, katikai pašai krekls sauss! Ei uz ķēki, vāri popmazmeitai putru, pardevusies šļauka!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+