×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. februāris, 2015
Drukāt

Laikapstākļu dēļ atcelta premjeres vizīte Latgalē (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Laikapstākļu dēļ atcelta premjeres Laimdotas Straujumas (V) piektdien plānotā vizīte Latgalē.

Valsts kancelejas pārstāve Sabīne Spurķe informē, ka braukšanas apstākļu dēļ, Ministru prezidentes reģionālā vizīte uz Latgali pārcelta uz 13.martu.

Viņa pastāstīja, ka nakts laikā tikuši apsvērti vairāki veidi kā valdības vadītai nokļūt Latgalē, gan ar helikopteru, gan automašīnu, tomēr tika pieņemts lēmums vizīti pārcelt.

Jau ziņots, ka piektdienas rītā visā Latvijā saglabājas dūmaka vai migla, redzamība daudzviet nepārsniedz 200-500 metru.

Tāpat jau vēstīts, ka Straujuma piektdien bija plānojusi apmeklēt valsts austrumu robežas. Ministru prezidente plānoja iepazīties ar Aizgāršas robežsargu nodaļu, apsekot valsts robežas joslu un apzināt aktuālo stāvokli uz valsts robežas, kā arī plānoto robežjoslas ierīkošanu.

Premjere plānoja tikties ar Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju Līviju Pļavinsku un Rēzeknes novada domes priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu, lai ar Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem un pašvaldību pārstāvjiem diskutētu par skolotāju algu modeli.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tiešām pārņem šausmas, kauns un nepatika.ja bija ieplānots, tad bija arī jābrauc.kā mazi bērni-ai, ai lieli dubļi uz skolu nav jānāk.kas notiek!

  2. Valdība tik daudz runā par valsts drošību, bet te migla iztraucē ministrei veikt savus pienākumus. Iznāk visa valsts drošība balstās tikai uz ,,lielgabalu gaļu”, kā tv diskusijās izteicās kāds ģenerālis.

  3. Bet vilcieni taču kursē!

  4. ”lAIKA APSTĀKĻI” Tu, Omīt vienķārši nobijiies- sūūds ar visu Latgali, katikai pašai krekls sauss! Ei uz ķēki, vāri popmazmeitai putru, pardevusies šļauka!

Draugiem Facebook Twitter Google+