Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
18. maijs, 2012
Drukāt

Latvijā 26% iedzīvotāju mobilajos telefonos veic finanšu darbības

iphone5

Latvijā pēdējā pusgada laikā, izmantojot mobilos telefonus, finanšu darbības veikuši 26% iedzīvotāju, liecina mobilo iekārtu mazumtirgotāja “Trodeks” veiktā aptauja.

Tā arī vēsta, ka 11% aptaujāto respondentu ar mobilajiem telefoniem aplūko konta stāvokli internetbankā, 9% veic pārskaitījumus ar īsziņu starpniecību, 7% veic pārskaitījumus, izmantojot internetbanku, bet 6% iegādājas preces vai pakalpojumus ar mobilā telefona starpniecību.

Aptaujā arī secināts, ka 29% par galveno iemeslu, kāpēc neveic maksājumus ar mobilo telefonu, minējuši interneta neesamību mobilajā telefonā, 19% uzskata, ka finanšu pakalpojumu darbību veikšana datoros ir ērtāka, savukārt 15% uztraucas par drošību un vēl tikpat uzskata finanšu pakalpojuma veikšanu mobilajos telefonos par pārāk sarežģītu procedūru. Vienlaikus 11% Latvijas iedzīvotāju norādījuši, ka nav dzirdējuši par šāda pakalpojumu pieejamību, bet 9% mobilo telefonu lietotāju uzsver, ka telefonos ir pārāk mazi burti, lai varētu izmantot banku pakalpojumus.

Aptauja veikta internetā, aptaujājot 543 respondentus vecumā no 15 līdz 74 gadiem.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+