×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Leģendāri, oriģināli un spoži atdarinātāji festivālā „Live Fest 2014”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Smokie"

Arī šogad pasaules popmūzikas veterānus un pazīstamus latviešu māksliniekus Kuldīgā pulcēs festivāls “Live Fest 2014”. Šogad tas notiks divas dienas, 15. un 16. augustā, Kuldīgas pilsētas estrādē. Klausītājus priecēs šā gada galvenie mākslinieki – grupa “Smokie” un dziedātāja Sūzija Kvatro.

Vieni no lielākajiem pārsteigumiem skatītājiem uzstāsies nepārspējamās grupas „Queen” atdarinātāji, grupa “Killer Queen”, tāpat publiku priecēs “Abba Mania”, “Brotherhood of Man”. Pašmāju mūzikas lauciņu pārstāvēs Ivo Fomins, “Dzelzs Vilks”, kā arī “Otra puse”, izpildot savas populārākās dziesmas. Šī būs arī viena no retajām reizēm, kad uz skatuves kāps arī kādreizējais grupas “Rebel” solists Igors Novikovs.

Pirmā diena tiek dēvēta par popmūzikas dienu, kad uz skatuves kāps leģendārie “Smokie”, kuri jau Latvijā ir viesojušies agrāk, tāpēc šī būtu arī lieliska izdevība tiem, kuri nav paspējuši dziesmas „Living Next Door To Alice”  izpildītājus redzēt dzīvē āgrāk. Popmūzikas dienā uzstāsies 1976. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, grupa „Brotherhood of Man”, kuri konkursā uzvarēja ar nu jau visiem labi atpazīstamo dziesmu „Save Your Kisses For Me”.  Kā trešie ārzemju mākslinieki šajā dienā būs projekts „Abbamania”, kas ir leģendārās „Abba” piemiņas grupa, kura savos koncertos ne tikai izpilda leģendāro zviedru hitus, bet arī vizuāli līdzinās oriģinālajam grupas sastāvam.  Festivāla pirmajā dienā priecēs arī mūsu pašu “Dzelzs vilks” un “Otra puse”.

Festivāla otrajā dienā uz skatuves kāps leģendārā Sūzija Kvatro, kura tiek uzskatīta par pirmo sievieti, kura uzdrīkstējusies kāpt uz skatuves un spēlēt roku. Dziesma „Stumblin’ In”, kurā viņa dzied kopā ar grupas „Smokie” tā laika solistu Krisu Normenu ir pirmais posms, kas ļāva viņai pakāpties tālāk pa karjeras kāpnēm. Roka leģendai Sūzijai Kvatro šis gads ir īpašs, jo tieši šogad aprit 50 gadi, kopš Sūzija uzsāka mūzikas gaitas profesionāli. Kuldīgas “Live Fest 2014” klausītājiem un festivāla apmeklētājiem šī būs lieliska iespēja redzēt Kvatro, nu jau diemžēl, pēdējo reizi uzstājamies, jo pavisam nesen, 64 gadus vecā Kvatro paziņoja, ka nākamā gada februārī viņa dodas savā „atvadu tūrē” uz Austrāliju un Jāpānu.

Arī festivāla otrajā dienā neiztiks bez atdarinātāju grupām – šajā dienā uzstāsies nepārspējamās grupas „Queen” atdarinātāji, projekts „Killer Queen”, kas tērpušies līdzīgi kā oriģinālā grupa un izpilda tās leģendāros hītus. Šis projekts pat 2009.gadā tika atzīts kā labākajiem grupu atdarinātājiem pasaulē, jo grupas solista līdzība un spēja atdarināt Frediju Merkūriju esot fantastiska. Šī diena tiek dēvēta par rokmūzikas dienu, kad no pašmāju izpildītāju puses uzstāsies ģitāras virtuozs Igors Novikovs un tautā iemīļotais Ivo Fomins.

Varbūt noder


Biļetes „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Cena: EUR 30 (vienas dienas biļete), EUR 50 (abu dienu biļete).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+