Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops MEŽĀZIM. Mīlestība, karjera, nauda! 16

Foto – Fotolia

Mežāzis: Vispārējais horoskops

Šai zodiaka zīmei vienmēr ir bijušas raksturīgas paaugstinātas īpašnieciskas jūtas, bet 2018.gadā tās īpaši izpaudīsies. Tas attieksies gan uz personiskajām attiecībām, gan naudu, kas uzreiz atspoguļosies uz atmosfēru ģimenē un kolektīvā. Un – ja Mežāzis turpinās uzvesties kā egoistiska persona, tad rezultātā viņš var palikt viens.

Savā gadā Suns pacentīsies traucēt straujajam Mežāzim, kura darbībām nespēj tikt līdzi.
Tādēļ daudzi Mežāži saskarsies ar situāciju, kad iesāktās lietas, kas vēl pavisam nesen šķita veiksmīgas, vairs tādas nav, turklāt bez acīmredzamiem iemesliem.

Saistībā ar to Mežāžiem 2018.gadā nav ieteicams plānot kaut ko svarīgu – tik un tā nekas labs no tā nesanāks. Tomēr tas neattiecas uz mīlestības plāniem, jo Suns vienmēr ir priecīgs palīdzēt cilvēkiem, kas ir iemīlējušies – var atzīties mīlestībā, saistīt sevi laulības saitēm un organizēt romantisku atvaļinājumu kopā ar savu otro pusīti.

Tāpat kā iepriekšējos gados Mežāži 2018.gadā izvirzītā mērķa sasniegšanā var rēķināties tikai ar sevi un tikai dažkārt uz tuviniekiem, kuri vienkārši nespēs atteikt palīdzību radniecības saišu dēļ.

Mežāzis: Mīlestības horoskops

Suņa gadā par Mežāzi var teikt vienu – laimīgs un galīgi iemīlējies. 2018.gada mīlestības horoskops vientuļajiem Mežāžiem prognozē interesantu tikšanos, kas, iespējams, mainīs viņu likteni. Jaunais izredzētais būs tev ne tikai mīļākais, bet arī uzticams draugs. Tāds apvienojums ir reti sastopams, bet tev noveiksies. Taču centies tuvāk iepazīt iemīļoto, lai nenonāktu merkantila un melīga cilvēka nagos.

2018.gada mīlestības horoskops iesaka izredzētajam nodemonstrēt savas labākās īpašības. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Mežāzim, kas ciena ģimenes tradīcijas, tikpat kā nav trūkumu. Viņš ir ārkārtīgi labs kā dzīvesbiedrs – uzticams un pamatīgs. Suns viņu “dievina”.

Gada sākumā Mežāzim noderīgi nodoties ārējām pārvērtībām un sekot līdzi fiziskās veselības stāvoklim. Ja ir vēlēšanās piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību, pacenties mainīties uz labo pusi – uzlabot figūru, moderni apģērbties un izveidot jaunu matu griezumu.

Mežāzis: Veselības horoskops

2018.gads Mežāzim atgādinās par nepieciešamību sekot līdzi galvas un acu veselībai. Neatstāj bez uzmanības biežas galvassāpes, dzirksteles acīs un galvas reiboņus – tas viss var notikt ne tikai laikapstākļu maiņas dēļ, bet būt signāls, ka nepieciešams rīkoties. Šādu satraucošu simptomu rašanās gadījumā noteikti vērsies pie speciālista. Zvaigznes iesaka sākt ārstēšanos vasaras beigās, kad gaisa temperatūra būs saudzīga.

2018.gads solās būt labvēlīgs, lai ārstētu balsta un kustību aparāta slimības. Tam vislabākais laiks ir otrais pusgads.

Pēdējais rudens mēnesis piemērots tam, lai beidzot veltītu uzmanību limfātiskajai sistēmai. Tieši tā atbild par tavu imunitāti un daudzu svarīgu orgānu un organisma sistēmu veselību.

Mežāzis: Mērķu un iespēju horoskops

Saistītie raksti

Mežāzi, jūs vienmēr esat tik mērķtiecīgs un koncentrēts uz mērķi. 2018. gads jums būs laiks, kad paplašināt draugu un kolēģu loku, lai iegūtu to, pēc kā jūs tiecaties. Līdz 2018. gada 8. novembrim jūsu paziņu un jaunnodibināto sakaru loks augs un paplašināsies. Tas nepieciešams, lai justos pārliecināti nākotnē un radītu tādu rīcības plānu, kas ļaus jums sasniegt iecerēto.

Mežāzis: Naudas horoskops

Mežāžiem svarīgs statuss un darba prestižs. Tieši tāpēc viņi tiecas strādāt jomās, kas ar gadiem dod iespēju augt un attīstīties. Finansiāli izdevīgākās jomas Mežāzim ir banku lietas, medicīna, juveliera darbs, uzņēmējdarbība.

LA.lv