Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais februāra horoskops Ūdensvīram. Uzzini, kas gaidāms visās dzīves jomās!0

Vispārējais horoskops februārim

2018. gada februāra horoskops Ūdensvīram iesaka drosmīgi ieviest dzīvē savu plānus un pašas trakākās fantāzijas. Jums viss izdosies, ja gribēsiet un pieliksiet visus spēkus. Turklāt februārī no Ūdensvīra paraugu ņems tie, kas sapņo realizēties radoši. Gaidāmi tāli braucieni un neaizmirstamas tikšanās ar cilvēkiem. Šogad Ūdensvīram pašam jāizlemj, kas viņam ir svarīgi, un kam nav vērts pievērst uzmanību.

Ūdensvīrs februārī izklaidēsies, iemīlēsies un veidos savu likteni pēc saviem noteikumiem. Jūs apbrīnos daudzi, kā arī cildinās un pateiksies par palīdzību. Horoskops februārim Ūdensvīram sola daudz patīkamu iepazīšanos, romantisku tikšanos un atzīšanos mīlestībā. Jums gribēsies komandēt, būt līderim un pat izrādīt varaskāri attiecībā pret cilvēkiem.

Horoskops februārim Ūdensvīram iesaka neatkāpties no iecerētajiem plāniem, bet “neiet pāri līķiem”, cenšoties sasniegt mērķi. Pacentieties ievērot noteikumus, ko ieviesusi sabiedrība, nevis jūs. Februārī Ūdensvīram var piedāvāt absolūti jaunu darbības sfēru. Par naudas trūkumu pārdzīvot nevajag, jo jauna aizraušanās palīdzēs jums stiprināt finansiālo stāvokli.

Mīlestības horoskops februārim

Ūdensvīri ieņems nogaidīšanas pozīciju. Taču – sēžot slēpnī, savas labās īpašības neparādīsi, tāpēc esiet līmenī un neaizmirstiet sevi iepriecināt. Brīvajiem Ūdensvīriem iedarbīgu padomu var negaidīti dot tuvinieki vai draugi, tāpēc ņemiet vērā viņu viedokli. Ja situācija iziet ārpus kontroles, iespējams, ir laiks “sasildīt” jūtas, izraisot partnerī atbildes interesi.

Karjeras un finanšu horoskops februārim

Ūdensvīrs februārī nodosies slinkumam, kas sliktā veidā atsauksies uz viņa karjeru un naudas stāvokli. Darba un pienākumu būs daudz, bet piespiest sevi doties uz biroju jums būs grūti. 2018. gada februāra karjeras horoskops Ūdensvīram sola pārejošas problēmas, kuras nepieciešams kaut kā pārdzīvot. Lai nerastos nedienas ar finansēm, Ūdensvīram jābūt īstam darbaholiķim. Tikai tā jūs varēsiet veidot karjeru un radīt stabilu materiālo bāzi 2018. gadam.

Saistītie raksti

Sievietēm Ūdensvīriem priekšniecība februārī uzticēs jaunus uzdevumus un paaugstinās amatā. Gaidāma sīva cīņa ar konkurentiem un skauģiem, tāpēc esiet vērīgi pat sīkumos. Karjeras horoskops februārim sievietēm Ūdensvīriem iesala izveidot labas attiecības ar kolēģiem. Darbs komandā palīdzēs sasniegt virsotnes un nonākt pie veiksmīgas karjeras.

Vīriešiem Ūdensvīriem skaidri jāzina, kad ieguldīt savu artavu kopējā lietā, un kurā brīdī labāk “aiziet ēnā”. Februārī cenšaties vairāk strādāt, lai papildinātu finanses un ieņemtu savu nišu karjerā. Naudas pietiks gan maziem, gan dārgiem pirkumiem. Tuvinieku sagādāts pārsteigums februārī uzlabos Ūdensvīra garastāvokli.

Avots: “astroruk.ru”

LA.lv