×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
1. aprīlis, 2015
Drukāt

Lieldienu tirdziņi un radošās darbnīcas

Foto - LETAFoto - LETA

Šonedēļ neiztikt bez Lieldienu tirdziņiem, olu krāsošanas un šūpošanās.

Rīt, 2. aprīlī, Talsos notiks Jāņonkuļa Lieldienu tirdziņš, Vaiņodē būs gadatirgus “Pavasara noskaņās”, tāpat tirgosies Tukumā, Jelgavā un Rīgā.

Piektdien, 3. aprīlī, gadatirgi būs Dagdā, Liepājā, Ventspilī, Ķekavā, Talsos, Jūrmalā, Ogrē.

Sestdien, 4. aprīlī, Lieldienu tirgus gaidāms Liepājā, Talsos, Grobiņā, Vecumniekos, Ventspilī, Salacgrīvā, Valmierā, Rēzeknē, Jelgavā. Rīgā Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies “Lielais Lieldienu tirgus” un pavasara saulgriežu svinības, atklājot arī tirdziņu pavasara sezonu. Tirgum amatnieki būs sarūpējuši īpašus amatniecības izstrādājumus ar Lieldienu tematiku, un zemnieki piedāvās svaigas pašmāju kūkas, pirmos zaļumus un citus gardumus svētku mielastam.

Rīgas porcelāna muzejā 4. un 5. aprīlī apmeklētājus priecēs pasākums “Lieldienu zaķis, porcelāns un tēja”, būs porcelāna apgleznošanas darbnīca, kopīga muzeja servīzes zīmēšana uz papīra siluetiem.

Svētdien Lieldienu tirgi un svinības gaidāmi Viesītē, Siguldā, Pļaviņās, Valtaiķos, Talsos, Jūrkalnē, Saldū, Smārdē un Brīvdabas muzejā. Kocēnos notiks tradicionālais pasākums “Kocēnu pavasaris – 2015”, kurā būs iespēja apmeklēt gan amatnieku, māj­ražotāju un zemnieku sarūpēto tirdziņu, gan radošās darbnīcas (sejiņu apgleznošana, klūdziņu pīšana), savukārt dzīvnieku stūrītī varēs vizināties ar poniju un redzēt zirgu paraugdemonstrējumus. Arī pirmdien svētku tirgošanās gaidāma Rucavā, Daugavpilī, Ropažos un Brīvdabas muzejā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+