Pasaulē

Lielveikalā “Walmart” ASV notikusi apšaude; ir bojāgājušie0

Foto Reuters/Scanpix/LETA

ASV Kolorādo štatā trešdienas vakarā notika apšaude lielveikalā “Walmart”, kurā tika nošauti divi vīrieši un ievainota viena sieviete, paziņoja policija.

Incidents notika Denveras piepilsētā Torntonā. Apmēram divas stundas pēc pirmās ziņas par to Torntonas policijas departaments apstiprināja, ka ir miruši divi pieauguši vīrieši, bet viena nopietni ievainota sieviete ir aizvesta uz slimnīcu.

Veikala apmeklētāji glābās no apšaudes, vai nu slēpjoties veikalā, vai bēgot uz durvīm. Notikuma vietā ieradās desmitiem policijas automašīnu un ātrās palīdzības mašīnas, un policija ieteica cilvēkiem netuvoties šim rajonam.

Policija vēlāk paziņoja, ka vairs “NAV aktīva šāvēja” un draudīgā situācija beigusies.

Izmeklētāji nav snieguši sīkākas ziņas par apšaudes apstākļiem un par ievainotās sievietes veselības stāvokli.

Lielveikals atrodas apmēram 16 kilometrus uz ziemeļiem no Denveras. Šajā iepirkšanās centrā ir restorāni, vairāki veikali un kinoteātris.

Oktobrī bruņots vīrietis Lasvegasā nošāva 58 cilvēkus, un tā bija upuru skaita ziņā lielākā apšaude ASV jaunāko laiku vēsturē.

Šomēnes publicētā pētījumā konstatēts, ka ASV ik gadu tiek reģistrēti vairāk nekā 33 000 ar šaujamieročiem saistītu nāves gadījumu.

LA.lv