Latvijā
Novados

Liesmas redzamas pa gabalu: Salaspilī ar atklātu liesmu deg dzīvojamā māja 16

Foto no notikuma vietas

Papildināts viss teksts

Salaspilī izcēlies ugunsgrēks dzīvojamā mājā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) pēc vairāku stundu dzēšanas darbiem izdevies likvidēt ugunsgrēku dzīvojamā ēkā Salaspilī, Rīgas ielā.

Kā pastāstīja VUGD preses pārstāve Inta Šaboha, šodien īsi pirms plkst.14 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Salaspilī, kur atbilstoši sākotnējai informācijai bija redzami dūmi. Kad ieradās ugunsdzēsēji, viņi konstatēja, ka divstāvu dzīvojamā ēka deg ar atklātu liesmu.

Dega dzīvojamās mājas jumts 150 kvadrātmetru platībā un starpstāvu pārsegums.

Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst.15.14, bet pilnībā likvidēts – plkst.18.12.

Kā informēja Salaspils novada domes pārstāve Lolita Balcerbule, ēka ir privātīpašums, tajā atrodas seši dažādiem īpašniekiem piederoši dzīvokļi. Paši dzīvokļi nav deguši, tomēr nedaudz cietis ir viens otrā stāva dzīvoklis.

Ugunsgrēka laikā ēkā cilvēki nav atradušies, līdz ar to cietušo nav.

Kā norādīja Balcerbule, mājas iemītniekiem nekavējoties tikusi piedāvāta pašvaldības palīdzība – ēdināšana un izmitināšana. Viena no ģimenēm – divi pieaugušie un divi bērni – jau ir atraduši pajumti pati, savukārt trīs sievietes ir izmitinātas Salaspils pašvaldības dzīvokļu fonda telpās, kas paredzētas krīzes situācijā nonākušiem iedzīvotājiem. Šeit pat ir sagatavotas dzīvojamās telpas vēl pieciem degušās mājas iedzīvotājiem. Pašvaldība nodrošina arī ēdināšanu.

Savukārt rīt mājas iemītnieki jau var doties uz Sociālo dienestu, lai nokārtotu formalitātes un saņemtu pašvaldības pabalstus atbilstoši saistošajiem noteikumiem, skaidroja Balcerbule.

LA.lv