Latvijā
Sabiedrība

Līga Krapāne pievienojas Valsts kontroles komandai11


Arhīva foto. Līga Krapāne.
Arhīva foto. Līga Krapāne.
Foto – LETA/Ieva Lūka

Šodien pirmā darba diena Valsts kontrolē ir Līgai Krapānei, kura sākusi strādāt par sabiedrisko attiecību un iekšējās kontroles daļas vadītāju.
“Sevis pilnveidošana nekad nav par vēlu. Esmu gandarīta, ka to varēšu darīt ar tik profesionālu komandu, kāda ir Valsts kontrolē un ka savu darbu sāku dienā, kad valsts kontrole svin savu 95. dzimšanas dienu,” sacīja Krapāne.

Jūlijā Krapāne. Abpusēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Aizsardzības ministriju, kur viņa bija aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos.

Krapānei ir plaša pieredze sabiedrisko attiecību jomā – viņa bijusi gan prezidenta Andra Bērziņa, gan premjera Valda Dombrovska preses sekretāre.
Karjeras laikā Krapāne strādājusi arī par “Latvijas Krājbankas” sabiedrisko attiecību un reklāmas pārvaldes vadītāju, bijusi “Latvijas Pirmās partijas” komunikāciju vadītāja.

Viņa strādājusi arī par prezidenta Gunta Ulmaņa un kādreizējā premjera Viļa Krištopana preses sekretāri, kā arī bijusi žurnāliste laikrakstā “Diena”.

Saistītie raksti
LA.lv