×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
6. jūlijs, 2017
Drukāt

Ločmele: vai ir pienākusi X stunda un Vējonis glābj Lembergu? (54)

Foto LETAFoto LETA

“Es noteikti sagaidu no Valsts prezidenta un Ministru prezidenta ļoti skaidru principiālu pozīciju, jo viņi nāk no šīs partijas, kuru Lembergs rausta aiz striķiem. Vai gadījumā šī nav tā X stunda, par kuru sarunās savulaik runāja Šlesers ar Lembergu, ka “savam” prezidentam ir jāglābj Lembergs?” izdevniecības “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele pauda savu nostāju RīgaTV 24 raidījumā “Pilsētas Pulss”, komentējot oligarhu sarunu publicēšanu.

Ločmele raidījumā pauda sašutumu par to, ka no augstāko valsts amatpersonu loka skaidru nostāju par oligarhu sarunām paudusi tikai Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. “Es domāju, ka tas ir ļoti labi, ka viņa to dara, bet es noteikti sagaidu no Valsts prezidenta un Ministru prezidenta ļoti skaidru principiālu pozīciju, jo viņi nāk no šīs partijas, kuru Lembergs rausta aiz striķiem,” raidījumā norādīja žurnāliste.

Ločmele uzskata, ka prezidenta klusēšana rada iespaidu, ka oligarhu sarunās dzirdētais piepildās: “Vai gadījumā šī nav tā X stunda, par kuru sarunās savulaik runāja Šlesers ar Lembergu, ka “savam” prezidentam ir jāglābj Lembergs? Vai tas, cik viņš mīkstmiesīgi šobrīd komentē, tik jēli izsakās un neizrāda aktīvu pozīciju, vai tas īstenībā nav veids, kā šīs sarunas īstenojas šobrīd dzīvē?”

“Ir” galvenā redaktore ir pārliecināta, ka sarunas atstās lielu iespaidu uz ZZS nākotni, un partijai pašai ir jāizlemj, kādu pozīciju ieņemt. “Tas ir liels jautājums šobrīd ZZS – kā viņi redz savu nākotni? Vai viņi šobrīd uzskata, ka Lembergs ir kļuvis par akmeni kaklā, kas tevi rauj dzelmē, vai arī viņš ir boja, pie kuras turēties? Tas ir viņu un viņu vēlētāju lēmums,” raidījumā apgalvoja Ločmele.

Pievienot komentāru

Komentāri (54)

 1. Latvijā tiesu sistēma ir Zimbabves līmenī ar lielu korupcijas risku… Uz ko Jūs cerat pilsoņī?

 2. žēl, bet fakts - Atbildēt

  prezidents TIEŠĀM GLĀBJ LEMBERGU!!! Arī Kučinskis dara to pašu! Viens fakts, ka KucInskis bijis Valmieras mērs, bet PILNĪGI CITS – PREMJERS! LIETAS MATERIĀLIEM oligarhu lietā noteikti IR JĀBŪT, JO KNAB savāktos pierādījumus TIEŠĀM nodeva ģenerālprokuratūrai!?! NE PA JOKAM SĀKĀS STRĪĶES, JURAŠA UN PĀRĒJO DARBINIEKU NOMELNOŠANAS VEIKSMĪGA KAMPAŅA, KUR PIEDALĪJĀS VILNĪTIS, BET LĪDZ GALAM NOVEDA STREĻČENOKS AR KUČINSKA GĀDĪBU! KĀ PREMJERS JAUNA VADĪTĀJA IEVĒLĒŠANU KAVĒJA, ARĪ NAV NOSLĒPUMS! NE VELTI PAR TO SAMAKSĀJA MĀRTIŅŠ KRIEVIŅŠ, KURŠ ”IZŠŪPOJA” PAŠU ĻAUNUMA SAKNI STREĻČENOKU – PREMJERA IELIKTENI UN VIENU NO LEMBERGA GLĀBĒJIEM! PALDIES ĻOČMELES DROSMEI PUBLICĒT OLIGARHU SARUNU MATERIĀLUS ŽURNĀLĀ!!! PALDIES!!! CERU, KA VISA OLIGARHU RADĪTĀ ”PASAULE” TIKS IZŠĶĪDINĀTA KĀ RAGANAS SIEKALAS UN VAINĪGIE SODĪTI! VISAI ŠAI JEZGAI APAKŠĀ IR ZZS UN LEMBERGS!! JA LATVIJA TIEŠĀM IR TIESISKA VALSTS, TAD TAISNĪBAI IR JĀTRIUMFĒ NEVIS ATKAL JĀPASTĀV PIE RATIEM!…

 3. Ieliktenim “rokas sasietas”….tāpēc negaidiet neko, naivulīši…

 4. Ločmele ir sarosīte un Vienotības sarosīti jāceļ pie varas, kur Vienotība SARAŽOJUSI MILJARDUS ĀRĒJOS PARĀDUS,. Kad latvija spēs tos nomaksāt. Svētās nevainības! Zarazas!

 5. Laika trukuma del pat neizlasot so rakstu, katram Latvijas pilsonim ir jabut skaidram ,ka ” zalo” cekistu sadarbibai ar kremla cekistu politisko apvienibu ES un NATO Valsti Latvija, Vienota Launuma Imperija & GKR & Bela Russ, galvenais merkis ir izlaupit Latvijas Valsts budzetu,un iznicinat Latvijas Valsts un latviesu tautas Neatkaribu.

 6. Varat necerēt uz prezidenta objektīvu reakciju ja jau viņš ar vienu no 3-“A “lustējās sazin kapēc pie šeikiem.Tas ir apliecinājums “IR “rakstītajā !!Vārna vārnai aci neknābs!Starp citu ieraut Vējoni prezidentos ĻOOTI līdzēja Rižā ,jo daļa Vienotības nebalsoja / ieskaitot pašu Āboltiņu? par Levitu !!
  Izlasiet “Indriķa latvieša”grāmatu “Bailes”.Izvērstāks materiāls par mafijas valsts nozagšanu.
  Nosauciet valsti kur kas tāds ir iespējams,kad faktiski visa vara sadalīta pa klaniem — pašvaldības pilsētās okupantu mafijai,centrālā vara ZZS ar Kurzemes krimiķi kā noteicēju.Kalnmeiers ģenprokurors? Īsākā anekdote!!

 7. maz gudri-izcils vērtējums

 8. Visu cieņu Ločmeles kundzei un tiem, kas šīs sarunas “nopludināja”! Prieks, ka atrodas cilvēki, kuriem nav vienalga, kādā valstī dzīvojam! Vispār jau, nekā jauna te nav – pārsteigums vienīgi milzīgais lamu vārdu īpatsvars šajās “vīru sarunās”. Tāds iespaids, ka sarunājas kaut kādi švaļi! Nu,..Šlesers jau faktiski tāds arī ir, bet no pārējiem tas mazliet negaidīti. Bet nu tas, protams, nav galvenais! Es labi saprotu, cik muļķīgā situācijā pašlaik nokļuvuši prezidents un premjers, bet man viņu it nemaz nav žēl. It kā abi ir lādzīgi cilvēki, un Kučinskis daudz laba Valmierā padarījis. Taču, ja sirdsapziņa ļāva atrasties šajā partijā (viņi jau nu gan atšķirībā no daža laba naiva vēlētāja nevar teikt, ka nezināja un nesaprata), tad lai tagad dara, ko grib! Diemžēl maz cerību, ka Vējonis sekos Zatlera piemēram, kurš taču arī bija oligarhu ieliktenis, taču spēja iztaisnot mugurkaulu un rīkoties kā īsts valstsvīrs. Gribas cerēt, ka ZZS vēlētājiem beidzot “pielēks”, taču lielas ilūzijas par to neloloju.

 9. Ločmeles kundze, pajautājiet ŠAHISTEI, vai viņa turpina katru nedēļu braukt uz Ventspili un konsultēties ar savu darba devēju Lembergu?

 10. Ir skairi zināms, ka pienāks brīdis, ka Latvijas sorosīdi karāsies publiskais apskatei. Un sorosīdu ieliktene Ločmele būs starp viņiem. Kā pilsonis es runāju skaidri

  • Ir publiska lielšmuce, bet lielamatvīri no ZZS klusē kā partizāni – vienīgais var glābt – sameklēt tās ierakstītās runas un ugunī… Tikai tad varēs teikt – Ločmele nosapņojusi… Tīrs itāļu mafijas darījums – nav un tad neko nezinām…

  • …klauns esi ne pilsonis..!!!

  • Kā “pilsonis”jūs pat rakstāt ar N-tajām gramatikas kļūdām.Tāda staļiniski bandītiski slepkavnieciska blēšana nāk no Grantiņa LRTT kurš arī visus nez kapēc letiņus UN žīdus kārs bez razboru.Viņš gan tos kas sadarbojās ar VDK,to vēl var saprast,bet ko tad ļaunu jums un astoņkājim ,ir paveicis žīds Soross.Izņemot to ,ka viņš nodarbojas ar labdarību,pat studentiem stipendijas piešķir,gan ne tādas kā Hūte savējiem krančiem.Jūs esat visādā ziņā ļooti slims.Gaidīsim kad astoņkājis tiesā ar Kalnm.palīdzību aizstāvēs savu “godu”.

 11. Kad Vējonis aicināja pie Šleseru un ierādīja tam vietu pie labās rokas – tas ir atzīdams Šlesera nopelnus savā labā …
  Vai varbūt otrādi – Šlesers arī no 3 A izkārtoja Vējonim prezidenta krēslu un lika ierādīt sev vietu pie labās rokas ( tu esi šestjorka un darīsi, ku mēs ( 3 A ) liksim)…
  Un nu to 3 A lietu ”kārtošana ir publiskota ( no tās – publiskošana baidās arī itāļu mafija un līdz valsts prezidenta krēšlam tā arī laikam netika, bet te Latvijā pat lielprokurors rausta valodu un sakās neko nezinām , lai pierādot. Kā var pierādit saules lēktu ?).
  Ir publiska lielšmuce, bet lielamatvīri no ZZS klusē kā partizāni – vienīgais var glābt – sameklēt tās ierakstītās runas un ugunī… Tikai tad varēs teikt – Ločmele nosapņojusi… Tīrs itāļu mafijas darījums – nav un tad neko nezinām…

 12. Loč – mele: Liela brēka, maza villa!

 13. Vai Sorosa apmaksātie žurnālisti gadījumā neizplata viltus ziņas?

  • Vai kremļa apmaksāto komentētāju prāta spējas ļauj iemācīties atkārtot tikai vienu uzvārdu? Vai saimnieki pastāstīja, kas ir Soross?

 14. Visu cieņu Ločemelei par drosmi un uzņēmību!
  Protams, ka prezidents nevar lekt acīs Lembergam, kam iespējams par viņu ir kāda melna mapīte.
  Kučinskis taču arī ticis amatā pateicoties Lembergam.
  Tāpēc arī abi klusē un stāsta, ka Rīdzenes sarunas ir tikia tāda vīru parunāšana.

 15. ZZS nekavējoties jāsasauc ārkārtas kongress un jāpadzen visi lemberga pakalpiņi ! Vai nu ar šo partiju ir cauri ! Zinu, ka tā diez vai notiks ! Tad vismaz godprātīgiem Saeimas deputātiem no ZZS ir jāpamet šī partija ! Kurš no jums būs pirmais ?!

 16. Tieši otrādi grafist! Atbildēt

  Mūsu politiķu daudzkritizētā Grieķija ir joprojām saglabājusi gan 6,8% PVN likmi pārtikas pamatproduktiem,gan bezmaksas augstāko izglītību visiem ES valstu pilsoņiem,gan slimokases.Un Grieķijas veselības obligātās apdrošināšanas sistēma vēl ne tik sen tika uzskatīta par vienu no labākajām Eiropā.Minimālā alga Grieķijā-680 eiro (Latvijā-380 eiro).

 17. Protams!

 18. Strīķe arLočmeli un vienotība,visas kopā šito sataisīja….pēdējais vienotības izgājiens kopā ar drauģeļiem…un Štrīķe šausmīgi grib uzvarēt vēlēšanās,tāpēc jārīkojas…..

 19. un Ločmele ir malacis un Bojārs ir malacis…un vajag tik rakt…tauta ir ar jums….

 20. Ainārs Slikšāns,man nevajag slēpties. Atbildēt

  nu taču gadus 15 atpakaļ jau bija lieta,ka Lembergs maksā politiķiem saeimā…bet katkā tas pieklusa un vis bij labi….muļķu tauta….

 21. Pakļaudamies Lembergam kā tādas ielas meitas, polītiķi apkauno sevi un savus amatus.

 22. Cienu Nelliju par drosmi un prāta skaidrību.Paldies! Lepojos,ka viņa ir no Madonas.

 23. Jā, vēl aizmirsu paprasīt, lai kāds no akmens metējiem nosauktu politisku procesu, kas nebalstās uz iepriekšējām vienošanām un politiķi, kas tādās nepiedalītos

 24. Un pareizi dara! No tādiem izdzimteņiem patiešām ir jāsargājas!! Kādēļ Tiešajā runā Ločmele abas ar Strīķi pārbļāva visus, kas arī gribēja pateikt savas domas. Un tas, ka šīs sarunas ir viltojums nav ne mazāko šaubu!!!! Kādēļ atreferēto daļu nerunāja paši apsūdzētie, bet aktieri????? Kādēļ tās parādījās tikai tagad Tās jau bija ierakstītas, kad Zatlers atlaida Saeimu. Kādēļ viņš slēpās pa krūmiem un nenāca ar Lembergu uz atklātu sarunu?Lembergs aicināja vairākas reizes. Būtu pieticis ar šīm sarunām, lai Lembergu TAD noliktu pie vietas! Bet tad tām sarunām vēl nebija piedots vajadzīgais skanējums! Vai tā nav Ločmele? Jums abām ar Strīķi vajag vēl trešo ,, godīgo”tad būtu atdzimusi troika! Jums abām ir pilnīgi vienāds starojiums, nāk kā no elles dzīlēm, kur kāds nelabais uzpūš plēšas. Tikai jautājums, kurš ir šis nelabais Soross? Meroni? Zatlers? Vienotība? Jautājums, kas prasa atbildi.

  • Upss, Puzes švauksta atrauga ierunājās…

  • Lembergs bez troikas, vienpersonīgi nodiktē kuru sodīt noņemot no amata. tikai viņa ielikteņi savas glupības dēļ to nemākulīgi dara, tiesās zaudē vairākkārtīgi. To redz tauta.

 25. Ko var pērties?!!!Kamēr pie varas būs peģiki,zagļi un bezmugurkaulnieki,tikmēr šie tā saucamie”izredzētie”,uz vienkāršajiem ļautiņiem slaucīs kājas!

 26. Tā nu lūk kā mūs ”čakarē” resnie rumpji un pārēdušies valsts labumus ieņēmuši mūsu valsti kā savu personīgo kabatu ar labākām darba vietām vairākos amatos un groza sev par labu kā grib ir tiesas ,ir prezidentu neaizskaramais naudas maiss lembergs,šķēles,DIEVA avs šlesers!

 27. Glābs, glābs.

 28. Kāpēc viņš būtu jāglābj?Viņam taču nekas nekait.

 29. Sabiedrība nogājusi garu vēsturisku ceļu no ,,visu varu darbaļaužu deputātu padomēm,, līdz ,,visu varu oligarhiem,,. Vai oligarhi nejūt sviluma smaku?

 30. ja no vēlētājiem būtu kas atkarīgs,tad vēlēšanu nebūtu!

 31. Lembergs ir kļuvis par akmeni kaklā, kas rauj dzelmē.

 32. cik tas viss ir pretīgi,pazemojoši,kas stāv mūsu valsts priekšgalā un tad brīnāmies ,ka visur esam aiz kaimiņiem,bet daži ātri kļust miljonāri

 33. Pilniigi piekriitu Locmelei,Tas,kaada ir ZZS attieksme sajaa jautaajumaa,ir briesmiigi.Vini tacu ir galvenaas valsts amatpersonas.Viss,ko Dombrovskis dariija Latvijas labaa un bija jau ieguvis atziniibu Rietumu valstiis,tagad ir sagrauts un kriitam kaunaa par muusu valdiibas darbu.

  • No Rietumu valstīm Dombrovska izcilo darbību vislabāk novērteja Grieķija,un rīkojās akurāt pēc Dombrovska parauga un Islande,protams!!

   • Tieši Islande,kaut arī nav ES valsts, bija tik drosmīga paziņodama-mūsu nodokļu maksātāji neglābs ārzemju bankas un neglāba…..bet Grieķija,lai arī atzinīgi novērtēja Dombrovska veikumu,paziņoja,ka viņiem tas nav pieņemams!

 34. Idioti un valsts idiotiska

 35. bet kas ir tas ,kas to ločmeli ir sācis raustīt aizstriķiem?

 36. Par tādu valdību tauta vai mirst aiz prieka. Lembis! Pats zog un tautai atļauj zagt. Ko vēl latvietim vajag? Ušaks sola brīvbiļetes – tas arī īstais vīrs. Cik gadus ZZS mantkarīgie prezidenti vēl muļķos tautu? Vai Bērziņa eiropas pabalstu izsaimniekošana tā arī noklusa? Bet tautai patīk. Ka tik ir jautri.

 37. Kučinskis savu nostāju demonstrēja tūlīt pēc jaunā KNAB priekšnieka apstiprināšanas, nosakot – neņemt darbā oligarhu vajātājus. Jaunais KNAB priekšnieks tūlīt paziņoja, ka lieta izbeigta pamatoti, izanalizējis gadiem krātus sējumus un pieņēmis lēmumus pāris dienu laikā.
  Kas ir Vējonis, tas aklam bez brillēm redzams.
  Tā ka atliek paļauties uz Dievu un Saskaņas un ZS pretiniekiem Saeimā. Bet cik to ir? Vēl cerība uz deputātiem ar goda, sirdsapziņas un savas misijas apziņu. Cik būs tādu?

Draugiem Facebook Twitter Google+