Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Lūdz palīdzību 29 gadus vecas Liepas pagasta iedzīvotājas meklēšanā

Foto - VPFoto - VP

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 29 gadus vecās Maijas Šmidleres meklēšanā, kura 19.jūlijā, ap pusdienlaiku izgājusi no mājām “Akmentiņi”, Priekuļu novadā Liepas pagastā, informē policijā.

Sieviete pēdējo reizi redzēta tās pašas dienas vakarā ap pulksten 18:30, Priekuļu novadā, Liepas pagastā, pie mājām “Kalnieši” (dārziņu rajonā) un līdz šim brīdim nav informācijas par viņas atrašanās vietu.

Pazīmes – augums ap 170 centimetriem, atlētiskas miesas būves, bija ģērbusies gaišās biksēs, pelēcīgi violetā virsjakā, galvā, iespējams, “Panamas” tipa cepure.

Policija lūdz ikvienu vērīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu Maijas Šmidleres atrašanās vietas noskaidrošanu, policija lūdz informēt pa tālruņiem –64101202, 29150012 vai 110.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+