Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Lūdz palīdzību 29 gadus vecas Liepas pagasta iedzīvotājas meklēšanā

Foto - VPFoto - VP

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 29 gadus vecās Maijas Šmidleres meklēšanā, kura 19.jūlijā, ap pusdienlaiku izgājusi no mājām “Akmentiņi”, Priekuļu novadā Liepas pagastā, informē policijā.

Sieviete pēdējo reizi redzēta tās pašas dienas vakarā ap pulksten 18:30, Priekuļu novadā, Liepas pagastā, pie mājām “Kalnieši” (dārziņu rajonā) un līdz šim brīdim nav informācijas par viņas atrašanās vietu.

Pazīmes – augums ap 170 centimetriem, atlētiskas miesas būves, bija ģērbusies gaišās biksēs, pelēcīgi violetā virsjakā, galvā, iespējams, “Panamas” tipa cepure.

Policija lūdz ikvienu vērīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu Maijas Šmidleres atrašanās vietas noskaidrošanu, policija lūdz informēt pa tālruņiem –64101202, 29150012 vai 110.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+