×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Ludzas novadā vīrietis nogalina nedraugu un līķi nobēdzina dīķī

Dikis2

Augusta beigās Ludzas novadā kāds 1964.gadā dzimis vīrietis nogalinājis 1962.gadā dzimušu vīrieti un viņa mirstīgās atliekas mēģinājis nobēdzināt dīķi. Iespējamajam slepkavam pēc aizturēšanas piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģionālajā pārvaldē (LRP).

 

LRP norāda, ka 15.septembrī Ludzas novada Rundēnu pagasta dīķī atrasts nenoskaidrota vīrieša līķis, kuram konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Ludzas policijas iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma panta par nonāvēšanu. Pēc neilga laika noskaidrota mirušā vīrieša personība – tas ir 1962.gadā dzimis Zilupes novada iedzīvotājs.

Policijas darbinieki, pārbaudot aizdomās turamo personu loku, 24.septembrī aizdomās par smagā nozieguma izdarīšanu aizturēja 1964.gadā dzimušo vīrieti, Zilupes novada iedzīvotāju. Izmeklēšanā noskaidrots, ka cietušais nonāvēts naktī no 30. uz 31.augustu.

Abi vīrieši bijuši pazīstami un, pēc policijā esošas informācijas, viņiem bijušas diezgan naidīgas attiecības. Starp abiem jau agrāk notikuši konflikti, bet todien kārtējā strīda laikā aizdomās turētais nodarīja cietušajam tādus miesas bojājumus, kas, iespējams, nebija savienojami ar dzīvību.

Domādams, ka cietušais ir miris, un mēģinot slēpt nozieguma pēdas, aizdomās turētais aizveda cietušā līķi uz kādu Ludzas novada dīķi un tur mēģināja to nogremdēt. Cietušā līķis atrasts pēc divām nedēļām, norāda LRP.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+