×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. marts, 2014
Drukāt

LZP līdzpriekšsēdētājs Vējoni saredz kā labu premjeru (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks uzskata, ka aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) var būt ne tikai labs aizsardzības ministrs, bet vēl labāks premjers.

Silenieks sestdien, 22.martā, LZP partijas kongresā sacīja, ka LZP statūti ļauj veidot tādas struktūras, kuras sauc par padomēm. LZP līdz šim bijusi politiskā padome, kuru šobrīd vada Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka, taču partija aktīvi strādājot pie tā, lai būtu padomes par visām tautsaimniecības nozarēm.

“Jau tagad varu pateikt, ka mums ir pietiekami spēcīgi kandidāti ikvienam ministra amatam. Un dažos posteņos pat vairāki. Un ne tikai ministri, bet arī iespējamie parlamentārie sekretāri, padomnieki un eksperti. Kā piemērs – domāju, ka Raimonds Vējonis, kurš ir ar vislielāko ministra amata stāžu Latvijas valsts vēsturē, kurš ir daudz darbojies starptautiski un šobrīd atbild par aizsardzību, var būt ne tikai labs aizsardzības ministrs, bet vēl labāks premjers,” uzsvēra Silenieks.

Andrejs Panteļejevs ir ne tikai zinošs Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs un Ārlietu padomes vadītājs, bet var arī būt ārlietu ministrs.

“Askolds Kļaviņš vidē, Inga Štāle izglītībā, Guntis Belēvičš veselībā, Jānis Tupovnieks un Artis Stucka pašvaldībās un tā es varu saukt un saukt visās nozarēs. Tātad izveidotās padomes strādās ne tikai pie mūsu zaļā redzējuma, bet strādās arī pie vēlēšanu programmas, un arī sekos līdzi pilnīgi visiem visu ministriju un nozaru jautājumiem. Tā mēs arvien celsim savu kompetenci un jau šobrīd, esot koalīcijā, aktīvāk nāksim ar savām iniciatīvām, bet galvenais, mēs varam justies droši un pārliecinoši savā darbībā, jo mums ir sākot no Zemkopības līdz pat Vides, Finanšu un Iekšlietu ministriem. Lūk tas ir svarīgākais apliecinājums, tam, ka partija attīstās,” norādīja Silenieks.

Sestdien Latvijas Zaļās partijas kongresā atkārtoti uz četriem gadiem par politiskā spēka līdzpriekšsēdētājiem ievēlēja Raimondu Vējoni un Viesturu Silenieku.

Par Silenieku balsojuši 130 delegāti, pret – 10, savukārt par Vējoni savu balsi atdevuši 140 delegāti, bet pret nav balsojis neviens no kongresa dalībniekiem.

Partijas biedri atkārtoti valdes locekļa amatā uz nākamajiem diviem gadiem ievēlēja Ingmāru Līdaku, bet Kārli Seržantu LZP valdē nomainīja Guntis Belēvičs. Valdes locekļiem tika izvirzīta arī līdzšinējā Saeimas deputāte Inese Aizstrauta un partijas biedrs Ēriks Zaporožecs.

Šodien LZP kongresā kopumā reģistrējušies 144 biedri.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Kāds tur premjers, ja jau tagad, kā aizsardzības ministrs runā nevis par aizstāvēšanos, bet par partizānu karu. Īstens partizānis.

 2. Ārprāc, šito muļķi un vaisli par premjeru!!!! Vides ministrijā noturējās tikai un vienīgi tāpēc, ka neko nedarīja. sena paruna vēsta, ka kļūdas pielaiž tie, kas kau ko dara. Tad nu lūk vējonītis izvēlējās vienkārši nedarīt NEKO. Plus, viņš ir slikts oartors, runāt neprot nemaz, bet toties prot skriet pakaļ jaunām meitām kā sadedzis. Nu tad, uz priekšu ZZS.. rauj vaļā vel vienu izgāzienu mūsu politikā.

 3. Jēzus Marija,šo,kurš kādā Panorāmā sacīja,ka mums ASV dos tās 6 lidmašīnas varbūt kā dāvinājumu…cik naivi,un nožēlojami,ja mūslaikos pat siers peļu slazdā nav par velti…

 4. Iecelt par partizānu komandieri.

 5. Es tak nekam nederu. Dažādu darbu darītājs, kurš neko sakarīgu nedara. Bet labi sēžu.

 6. Kā padomju laikos ar partijas skolu – VISZINOŠS speciālists!!! Atceros novērtējumu “Teicamnieks izglītības darbā”, ko pasniedza kādam kolhoza priekšsēdētājam!!? NU TAS BIJA NONSENSS visiem tur klāt esošajiem izglītības darbiniekiem-skolotājiem!?? Vējonis ir vienīgi TIKAI KARJERISTS – KUR PARTIJA SŪTĪS, TUR IES…Par sava darba rezultātu viņš NEKAD nav domājis ar VESELU SAPRĀTU!?! Šobrīdējais amats iir tam apliecinājums…

 7. Nu nekas,idejas viņa atbalstāmas.Vismaz normāli domājošs,nelidinās.

 8. … Parak ilgi jau vecas politikas parstavis … janak jauniem ar izteiktu patriotismu … !

 9. ja, lauksaimnieks būtu labs, audzetu graudus, ceptu kukuļus…

 10. Varētu vadīt partizānu kustību kopā ar marsieti!!!

 11. Vejonam labak palikt lauksamnieciba. Ka aizsardzibas ministrs vins paradija pilnigu bezspecibu!

Draugiem Facebook Twitter Google+