Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mācība, ko tu apgūsi 2018.gadā atbilstīgi zodiaka zīmei 16

Foto – Shutterstock

Auns
Šogad tu iemācīsies būt perspektīvāks. Tu pieņemsi izšķirošo lēmumu attiecībā uz savu karjeru, attiecībām, pašidentifikāciju un atradīsi savu vietu pasaulē. Būdams informētāks par to, kas notiek, tu radīsi un izmantosi veiksmīgas iespējas.

Vērsis
Šogad tu iemācīsies justies komfortabli pats ar sevi. Tavā dzīvē notiks pārmaiņas un tu iemācīsies pieņemt jaunos izaicinājumus un cīnīties ar tiem. Tu sapratīsi, ka vari darīt visu, ko gribi, ja esi pārliecināts par savām spējām. Tomēr neaizmirsti uzlādēt no jauna savu enerģiju, atpūšoties vienatnē.

Dvīņi
Šogad tu iemācīsies novērtēt sev svarīgus cilvēkus. Tu koncentrēsies uz attiecību nostiprināšanu un ciešāku sadarbību ar viņiem. Tu arī dalīsies un mēģināsi iedvesmot viņus ar savām zināšanām. Gada beigās tu saņemsi savas darbības augļus un pretmīlestību, uz kuru cerēji.

Vēzis
Šogad tu atmetīsi savu atturību un pieradumu peldēt pa straumi. Tu atvērsies pasaulei un ielaidīsi jaunus cilvēkus savā dzīvē. Šogad notiks zināmas pārmaiņas, un atjaunotā ticība cilvēkiem palīdzēs tev būt labi noskaņotam pret viņiem. Tevi gaida teicama karma, sagatavojies to pieņemt.

Lauva
Šogad tu iemācīsies būt piezemēts un pieticīgs attiecībā uz panākumiem, kurus tu gūsi. Tā vietā, lai dižotos ar savām sekmēm, tu iemācīsies koncentrēties uz savu prasmju noslīpēšanu un radīsi stipru pamatu jaunu virsotņu sasniegšanai. Tu arī sapratīsi, ka vajag vairāk klausīties un izvērtēt situāciju, pirms izdari jebkādus secinājumus.

Jaunava
Šogad tu iemācīsies vājināt kontroli un būt spontānāks. Tu būsi koncentrējies uz saviem mērķiem un visu rūpīgi izplānosi. Šajā gadā tu iziesi ārpus pārbaudītu un izmēģinātu taktiku robežām un atstāsi komforta zonu. Tu sapratīsi, ka viss vērtīgais ietver sevī risku un beidzot būsi gatavs sekot savam sapnim.

Svari
Šogad tu iemācīsies novērtēt dzīvi un baudīt to. Satricinājumi, kurus tu piedzīvoji pagājušajā gadā, ir izsituši tevi no sliedēm. Bet tagad tu vari droši virzīties uz priekšu, neaizmirstot skatīties uz visām pusēm. Ja gribēsi atpūsties – nekas briesmīgs, galvenais atzīmē savus panākumus, pirms sper nākamo soli uz mērķi.

Skorpions
Šogad tu uzzināsi, kā palīdzēt pašam sev. Grūtos brīžos tu būsi varonis, padomdevējs, atbalsta grupa un skolotājs pats sev. Šogad tu izvētīsi un atvadīsies no sevi izsmēlušām attiecībām, kas neienes tavā dzīvē pozitīvismu, labklājību un iespējas.

Strēlnieks
Šogad tu iemācīsies atrast apmierinājumu dzīvē. Tu pacentīsies savaldīt savu nemierīgo dabu, neremdināmo ceļotkāri un neierobežoto fantāziju. Tu uzzināsi, ka paši svarīgākie brīži dzīvē ne vienmēr notiek eksotiska atvaļinājuma laikā. Dažkārt jauki ir pavadīt vakarus, lasot labu grāmatu, pašam savā kompānijā.

Mežāzis
Šogad tu iemācīsies būt pacietīgs un piekritīsi tam, ka esi ceļā uz mērķi. Tev ir tik daudz vēlēšanos un tu esi ļoti nepacietīgs attiecībā uz tām. Tomēr šogad tu sapratīsi, ka viss vērtīgais prasa laiku. Tava mīlas dzīvē arī piedzīvos transformāciju, pienācis laiks izdarīt dziļu ieelpu un peldēt pa straumi, jo ar mīlestību steigties nevajag.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Šogad tu iemācīsies komunicēt un būt patiess savās jūtās. Pagājušajā gadā tev bija daudz jaunu sakaru. Tu iemācīsies runāt par to, ko domā, un tas novedīs pie piesātinātām, iedvesmojošām intīmajām attiecībām. Turklāt tu vienmēr būsi patiess attiecībā uz to, kam tici.

Zivis
Šogad tu iemācīsies koncentrēties uz sevi un savu patmīlību. Iespējams, attiecībā uz tavu romantisko dzīvi tev vajag pieņemt kādu lēmumu, taču neuztraucies, viss nāks savā laikā. Bet pagaidām tev jākoncentrējas uz sevi, savu karjeru, kaislībām un attiecībām ar tev svarīgiem cilvēkiem.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv