Sports
Futbols

Maradona ir gatavs glābt Argentīnu. Par velti!1

foto – ITAR-TASS/Scanpix

Argentīniešu futbola zvaigzne Djego Maradona savas valsts nacionālo izlasi būtu gatavs vadīt par velti.

Ar šādiem izteikumiem 57 gadus vecais Maradona nācis klajā pēc tam, kad Argentīnas valstsvienība, visu turnīra gaitu demonstrējot ļoti pieticīgu sniegumu, nespēja pārvarēt Krievijā notiekošā Pasaules kausa izslēgšanas sacensību pirmo kārtu.

“Es labprāt atgrieztos Argentīnas izlases galvenā trenera amatā un savu darbu veiktu par brīvu, neko nepieprasot,” uzsvēra Maradona, kurš valstsvienību jau vadīja laikā no 2008. līdz 2010.gadam, aizvedot to līdz Pasaules kausa ceturtdaļfinālam.

Šobrīd Argentīnas izlasi vada Horhe Sampaoli, kura līgums vēl ir spēkā uz četriem gadiem. Ja Argentīnas Futbola asociācija (AFA) viņu atlaidīs, tai speciālistam būs jāizmaksā 15 miljonus dolāru (12,9 miljonus eiro) liela kompensācija.

Jau šī Pasaules kausa laikā Maradona vairākkārt nekautrējās kritizēt Sampaoli, kurš esot zaudējis futbolistu uzticību.

Saistītie raksti

“Ceru, ka Dievs dos man spēku atgriezties uz soliņa. Man ir 57 gadi, bet skatīties, kā Argentīnu uzveic komanda, kas nav starp labākajām pasaulē, bija sāpīgi,” atzina Maradona. “Viss, ko uzbūvējām, ir ļoti vienkārši nojaukts.”

Argentīnas futbola izlase Pasaules kausa apakšgrupā nospēlēja 1:1 ar Islandi un ar 0:3 zaudēja Horvātijai, kā arī ļoti smagā mačā ar 2:1 uzveica Nigēriju. Savukārt astotdaļfinālā tā aizraujošā cīņā ar 3:4 piekāpās Francijai.

LA.lv