Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
8. augusts, 2014
Drukāt

Matīss: pārvadātājiem jārēķinās ar nopietniem sarežģījumiem; valsts palīdzēs (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas pārvadātājiem saistībā ar Krievijas embargo ir jārēķinās ar nopietniem sarežģījumiem attiecīgajā tirgū, taču arī valsts šajā situācijā ir gatava palīdzēt, teica satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Viņš norādīja, ka patlaban 10% no autopārvadātāju kravām ir pārtikas produkti uz Krieviju. Ministrs atzīmēja, ka autopārvadātājiem ir jārēķinās ar nopietniem sarežģījumiem attiecīgajā tirgū, tomēr, pēc Matīsa teiktā, panikai nav iemesla – pārvadātāji var rēķināties ar valsts palīdzību, uz ko Satiksmes ministrija aicinās valdību.

Ministrs stāstīja, ka tiem autopārvadātājiem, kuri darbību ir koncentrējuši uz Krieviju, šis brīdis nebūs viegls, jo arī citas valstis ir cietušas no sankcijām un vairāk koncentrēsies uz iekšējo tirgu, kas savukārt apgrūtinās noieta tirgu diversifikāciju Latvijas uzņēmumiem.

Viņš norādīja, ka piektdien ministru sanāksmē informēs par pašreizējo situāciju saistībā ar Krievijas noteikto embargo, kā arī piedāvās Satiksmes ministrijas risinājumus pašreizējai situācijai.

Tāpat satiksmes ministrs norādīja, ka Latvijai ir jābūt gatavai papildus sankcijām no Krievijas puses.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Народ, нашла новую фишку по заработку – просто читать смс и получать за это деньги, я зарабатываю 20-30$ в день просто читая смс, времени не занимает вообще и возраст не имеет значения, деньги получала на карточку не однократно.Вот сами попробуйте, вот ссылка – goo.gl/jLYqHo

  2. Ar notiekošo bija jārēķinās. Autopārvadātājiem vairāk iegriezīs tas, ka nevarēs vairs ievest palielinātas ietilpības degvielas bākās krievijas lēto dīzeļdegvielu.

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (1)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+