×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Mels Gibsons: Filmu uzņemšana ir grūta

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Holivudas aktieris Mels Gibsons sacījis, ka vairs neieguldīšot naudu savās neatkarīgajās filmās, jo mūsdienās daudz lielāku popularitāti bauda kases grāvēji.

ASV dzimušais un Austrālijā augušais aktieris ir producentu kompānijas “Icon Productions” līdzīpašnieks. Taču pēdējos gados viņš tajā ieguldījis mazāk līdzekļu nekā agrāk, jo labu neatkarīgo kinolenšu uzņemšana “neatmaksājas”, norādījis Gibsons.

“Man joprojām pieder “Icon”. Es rīkojos tad, ja pamanu kaut ko patiešām labu un vērtīgu, kā arī domāju, ka tas atmaksāsies,” skaidro Gibsons. “Es nevēlos apdedzināties tāpat kā citi neatkarīgo filmu veidotāji. Situācija ir kļuvusi daudz grūtāka visām iesaistītajām pusēm.”

Gibsons nopēla kinostudijas, kas iegulda naudu kases grāvējos, bet izvairās no neatkarīgo filmu atbalstīšanas.

“Tā nu tas tagad ir. Notikušas lielas izmaiņas. Pašlaik studijas uzņem mazāku skaitu filmu, un tās parasti ir vērienīgas kinolentes ar pirotehniku un tamlīdzīgi. Tas nav nekas slikts, jo tās ir izklaidējošas,” viņš teica.

“Taču, manuprāt, daudz mazākā mērā tiek stimulēta tādu filmu uzņemšana, kurām ir dziļāks saturs,” uzskata Gibsons. “Neatkarīgajiem filmu veidotājiem vienmēr ir bijis grūtāk atrast izplatītāju un atpelnīt ieguldīto naudu. Tas vienkārši ir grūtāk, un ceļā gaidāmi sarežģījumi. Tevi aplaupīs, izvaros un piekaus. Tā ir daļa no spēles. Ūdenī ir daudz haizivju.”

Gibsona kompānija “Icon Productions” finansējusi vairākas filmas. Slavenākā no tām ir “The Passion of the Christ” (“Kristus ciešanas”), kuras režisors bija Gibsons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+