“Metta/LU” pirmais punkts, Liepāja aizved uzvaru no Gulbenes 0

Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta piektās kārtas pirmajā spēlē “Metta”/”Latvijas Universitāte” piektdien nopelnīja pirmo punktu turnīrā šajā sezonā.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

“Metta”/LU savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Jelgavas” futbolistiem.

Mača rezultāts tika atklāts jau spēles trešajā minūtē, kad precīzu sitienu uz “Metta”/LU vārtiem izdarīja Gļebs Kļuškins. Pēc 15 minūtēm neizšķirtu 1:1 panāca Kirils Ševeļovs. Pēdējās cīņas minūtēs bīstami momenti bija uz abu komandu sargātajiem vārtiem, “Metta”/LU futbolistiem pat trāpot pa vārtu pārliktni.

Savā starpā abas vienības nu jau spēlējušas 19 reizes, septiņās no tām pārāki bijuši jelgavnieki, deviņās fiksēts neizšķirts, bet trīs panākumus spējuši izcīnīt “Metta”/LU futbolisti.

Iepriekšējā Virslīgas spēlē “Metta”/LU futbolisti guva savus pirmos vārtus sezonā, taču ar 1:4 piekāpās “Liepājās” futbolistiem. Savukārt jelgavnieki nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Jūrmalas “Spartaks” vienību, bet pēc sešām dienām Latvijas kausa pusfinālā ar 2:0 pārspēja liepājniekus.

Tikmēr pie uzvaras izdevies tikt “Liepāja” komandai, kas izbraukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja turnīra jaunpienācēju “Gulbeni”.

Lai gan pirmais puslaiks abām komandām aizritēja līdzvērtīgā cīņā un bez gūtiem vārtiem, liepājniekiem otrā puslaika sākumā īsā laikā izdevās divreiz raidīt bumbu pretinieku vārtos.

Vispirms 57.minūtē vārtus guva Valērijs Afanasjevs, bet četras minūtes vēlāk 2:0 panāca Dāvis Ikaunieks. Cīņas beigās mājiniekiem gan izdevās gūt vārtus, taču tika fiksēta aizmugure.

“Gulbenei” šī bija pirmā spēle Gulbenes pilsētas stadionā.

Piektās kārtas turpinājumā pirmdien “Ventspils” savās mājās uzņems Rīgas “Skonto” futbolistus, bet “Spartaks” savā laukumā spēkosies ar “Daugavpili”.

Kopvērtējumā līderpozīcijās izvirzījusies “Liepāja”, kam 13 punkti piecās spēlēs, bet trīs punkti mazāk ir “Ventspilij”, kam gan mačs rezervē. Pa septiņiem punktiem guvušas “Daugavpils” un “Skonto” vienības, bet aiz tām ar sešiem punktiem piecās cīņās ir “Jelgava”.

Sestajā vietā ierindojas “Spartaks” komanda, bet uz septīto pozīciju, nopelnot pirmo punktu, pakāpusies “Metta”/”LU”. Tikmēr bez punktiem joprojām spēlē “Gulbene”.