×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. augusts, 2013
Drukāt

Miris avārijā pie Kalvenes vissmagāk cietušais vīrietis

LETALETA

Smagajā ceļu satiksmes negadījumā uz Liepājas šosejas vissmagāk cietušais vīrietis sestdien, 17.augustā, slimnīcā miris, informēja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

 

 

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, mirušais vīrietis bijis avārijā cietušā autobusa pasažieris.

Pārējie divi avārijā smagākās traumas guvušie vīrieši, kuri tika ievietoti Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļā, turpinās ārstēšanos Rīgā, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, kur viņiem tiks veiktas operācijas. Viens no vīriešiem uz Rīgas slimnīcu jau ir pārvests, bet otru plānots transportēt šodien. Viņu veselības stāvokli mediķi raksturo kā stabilu.

Kopumā Liepājas reģionālajā slimnīcā medicīniskā palīdzība tika sniegta 18 avārijā cietušajiem, bet septiņi no viņiem tika stacionēti slimnīcā – četri traumatoloģijas nodaļā, bet trīs smagāk cietušie reanimācijas nodaļā.

Četri avārijā cietušie pacienti, kurus ievietoja traumatoloģijas nodaļā, no slimnīcas jau ir izrakstīti.

Policija par smago ceļu satiksmes negadījumu sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 21.nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību”.

Kā norādīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse, izmeklēšana vēl ir tikai sākuma posmā un pašlaik ir pāragri paust kādus secinājumus. Ekspertīzēs tiek pārbaudīta gan iespējamā alkohola klātbūtne transporta līdzekļu vadītāju organismā, gan transporta līdzekļu tehniskais stāvoklis, gan citi faktori.

Kā informē Valsts policija, ceļu satiksmes negadījums noticis 14.augustā plkst.14.20, tajā iesaistīti trīs transporta līdzekļi. Pie luksofora apstājusies vieglā automašīna un “Nordeka” satiksmes autobuss, kurā savukārt ietriekusies kravas automašīna ar “Cemex” logo. Inerces rezultātā satiksmes autobuss sadūries ar priekšā stāvošo vieglo automašīnu.

Negadījumā iesaistīti 26 cilvēki – 24 autobusa pasažieri un divi autovadītāji, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vītola. Izsaukums uz negadījuma vietu tika saņemts plkst.14.21, un uz to devās sešas mediķu brigādes.

Uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka transportlīdzekļu satiksme uz Liepājas šosejas avārijas vietā pilnībā atjaunota vien ap plkst.2 naktī.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+