Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
29. decembris, 2015
Drukāt

Mūsdienīgi vecā spēļu konsole

Foto no http://www.lovehulten.comFoto no http://www.lovehulten.com

Zviedrs Love Hultens radījis retro spēļu konsoli, kurā var spēlēt vecās labās konsoļu spēles, kuras tik labi pazīstam.

Pārnēsājamais “Pixel Vision” veidots uz citu veco konsoļu – “NES”, “Atari 2600”, “GameBoy” u.c. bāzes. Tajā var uzglabāt vairāk nekā 10 000 spēļu, tam ir USB pieslēgvieta, kā arī bez uzlādes ierīce darbosies apmēram astoņas stundas. Tā kā katra Hultena radītā konsole ir roku darbs un veidota no riekstkoka, pirmais “metiens” būs vien 500 eksemplāri, un cena būs visai ievērojama – apmēram 425 eiro.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+