Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
2. decembris, 2015
Drukāt

NATO uzaicina Melnkalni pievienoties aliansei (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO ārlietu ministri trešdien izlēmuši oficiāli uzaicināt Melnkalni pievienoties NATO, kas kļūs par alianses 29.dalībvalsti, paziņojis NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“NATO ārlietu ministri tikko pieņēma vēsturisku lēmumu sākt iestāšanās sarunas ar Melnkalni, lai tā kļūtu par 29.dalībvalsti,” sacīja Stoltenbergs.

Pēdējo reizi NATO paplašinājās 2009.gadā, ka tajā iestājās Balkānu valstis Horvātija un Albānija.

Krievija jau iepriekš paziņojusi, ka Melnkalnes uzņemšana NATO kaitētu Eiropas drošībai un tālāk saasinātu attiecības starp NATO un Maskavu.

Maskavai ir vēsturiskas saites ar Melnkalni un tās kaimiņvalsti Serbiju, kā arī intereses Rietumbalkānos. Vienlaikus tai ir domstarpības ar NATO virknē jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mūsu pulciņš vairojas.

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+