×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Nauda mainās, Latvijas avīze paliek

Rasa_DB_2

Šāgada preses abonēšanas kampaņa sakrīt ar nozīmīgiem nogriežņiem Latvijas dzīvē. No šodienas, 1. oktobra, kad “Latvijas Pasts” sāk laikrak­stu un žurnālu abonēšanas kampaņu nākamajam gadam, valstī visas cenas jāuzrāda arī eiro. Savukārt nākamā gada 1. janvārī, kad abonenti sāks saņemt šoruden abonētos izdevumus, latus nomainīs eiro. Tās ir lielas pārmaiņas. 


 

Taču laikā, kad mainās maksāšanas līdzeklis valstī, nevajadzētu mainīties, un esmu pārliecināta, ka arī nemainīsies, valsts vērtībām un mūsu attieksmei pret tām.

Tieši tāpat kā nākamgad nemainīsies arī “Latvijas Avīzes” vērtības. Tās vērtības, kas ir svarīgas arī jums, “Latvijas Avīzes” lasītāji, – vairāk nekā simts tūkstošiem ļaužu, “LA” auditorijai. Izvēle pirkt, abonēt un lasīt vienu laikrak­stu liecina par kopīgu skatījumu, kopīgu vēlmi iedziļināties un saprast, salīdzināt un vērtēt.

Un arī nākamgad, kad “tautumeita atgriežas Eiropā” jeb kad visas preces, tajā skaitā “Latvijas Avīzi”, varēs nopirkt par eiro, nevis latiem, “LA” redakcija turpinās to darbu, ko iesākusi pirms 25 gadiem. Proti, strādāsim jums, “LA” lasītāji. Un jūs būsit mūsu galvenie saimnieki – jo jūs vienlaikus esat arī avīzes veidotāji, izsakot savu viedokli, ierosinot dažādas tēmas, norādot labākos risinājumus sarežģījumiem.

Jums strādās “Latvijas Avīzes” redakcija, kurā darbojas zinīgi un pieredzējuši žurnālisti. Mēs savās publikācijās viesīsim skaidrību Latvijas un ārvalstu politikas labirintos, parādīsim varošus un darošus lauku saimniekus, rādīsim ne tikai galvaspilsētas rāmjos iekļauto, bet arī novados plaukstošo Latvijas kultūrtelpu, meklēsim un atradīsim gudrus un izglītotus jauniešus, izsijāsim labākos speciālistu padomus praktiskās dzīves jomās, veselības kopšanā, izklaides pasākumu izvēlē. Visās jomās atradīsim, atlasīsim un parādīsim jums svarīgāko, noderīgāko un interesantāko.
NaudasLaikiLatvijaa_2

“Latvijas Avīze” kā dienas laikraksts spēj pastāvēt, pateicoties tikai jūsu, cienījamie lasītāji, reklāmdevēju un sadarbības partneru finansiālajam atbalstam. Redakcija nesaņem valsts vai kādas citas dotācijas, mums jāiztiek pašu spēkiem. Kaut daudz tiek dzirdēts runājam par valsts ekonomisko izaug­smi, tomēr mēs nevaram apgalvot, ka plašsaziņas līdzekļu vidē krīzes sekas jau būtu pārvarētas. Lai laikraksts varētu turpināt darboties tādā pašā kvalitātē, “LA” abonēšanas cena nākamgad vienam mēnesim būs 6,98 lati (9,93 eiro), kas ir nedaudz (par 20 santīmiem) dārgāk nekā patlaban. Abonēšanas cena mainīsies, taču mazumtirdzniecības cena nemainīsies – tāpat kā patlaban, arī pēc 1. janvāra avīze būs nopērkama par 49 santīmiem (70 eirocentiem) vai ar pielikumiem – par 59 santīmiem (84 eirocentiem). Tāpat nemainīsies mūsu paradums iet pie lasītājiem ar dāvanām – abonējot avīzi kaut vienam mēnesim, saņemsit “LA” kalendāru, bet abonents, kurš izvēlēsies avīzi nākamā gada četriem mēnešiem, saņems īpašu dāvanu – “LA” izdoto grāmatu “Naudas laiki Latvijā”. Tajā vairāk nekā 250 lappusēs, kas bagātinātas ar daudziem attēliem, varēsit uzzināt ne tikai par lata vai rubļa vēsturi, bet arī par ļoti retām un unikālām monētām, banknotēm, arī tādiem maksāšanas līdzekļiem kā dzintars, par Latvijā kalto un drukāto naudu. Tāpat grāmatā varēsit izlasīt par sievieti, kuras profils izmantots Latvijas brīvvalsts pieclatnieka un nu jau arī eiro monētas tautumeitas tēlam.

Lai “Latvijas Avīzi” pastkastītēs saņemtu arī nākamgad, atliek to tikai abonēt – un maksājot vēl ar latiem…

 

 

 

 

Jau desmit izdevumu

Linda Rumka, “LA” mārketinga vadītāja

kalend_2Izdevniecībai “Lauku Avīze” šis gads ir bijis īpašs – tautās palaisti divi jauni žurnāli. Pērnā gada nogalē pirmoreiz pie lasītājiem devās žurnāls “Praktiskie Rokdarbi”, bet šodien ceļu un savu lasītāju meklējumus sāk jau desmitais mūsu izdevums – mēneša žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Kā redzams “Latvijas Pasta” abonēšanas katalogā, mūsu piedāvājums ir šāds – 10 dažādi izdevumi un to kombinācijas komplektos veido 23 dažādus abonēšanas indeksus. Atliek vien atrast un izvēlēties savējo.

Ja līdz šim esat bijis tikai mūsu laikraksta abonents, ir vērts izmēģināt un abonēt nākamajam gadam arī kādu no mūsu pārējiem izdevumiem. Piemēram, žurnālu “Mājas Viesis”, kura pusgada abonenti dāvanā saņems krāšņu sienas kalendāru, bet gada abonenti varēs piedalīties loterijā par vērtīgām balvām. Tāpat kalendāru saņems visi žurnāla “Praktiskais Latvietis” janvāra abonenti. Šā žurnāla visi gada abonenti piedalīsies izlozē un varēs laimēt vienu no septiņām mašīnām. Kādām? Tas lai paliek intrigai! Arī žurnālu 
”36,6 oC” un “Medības” abonenti saņems dāvanā kalendārus – tikai ja abonēs no janvāra vismaz uz pusgadu. “LA” kalendāru dāvanā saņems arī žurnāla “Agro Tops” lasītāji, kuri to abonēs no janvāra vismaz uz pusgadu.

Žurnāls “Praktiskie Rokdarbi” no nākamā gada iznāks reizi divos mēnešos. Tāpat kā līdz šim – reizi mēnesī par aktuālu tematiku izdosim Tematiskās avīzes un jaunākos latviešu romānus sērijā “Lata romāns”. Arī jaunāko mūsu izdevumu “Planētas Noslēpumi”, jau sākot no šodienas, var abonēt visās “Latvijas Pasta” nodaļās.

 

 

 

Kā abonēt

* Visās pasta nodaļās un pa tālruni laikrakstu un žurnālu abonementus varēs nokārtot līdz pat 20. decembrim.

* Pasta nodaļās ar tiešsaistes pieslēgumu, interneta vietnē www.abone.pasts.lv un pie sava pastnieka visus mūsu izdevumus varēs pasūtīt arī līdz 26. decembrim.

* Visus “LA” izdevumus varat pasūtīt arī mūsu “LA” Lasītāju servisā pa tālr. 67096388 vai e-pastu info@la.lv. Uz visiem jautājumiem par abonēšanu jums atbildēs mūsu “LA” lasītāju servisā pa tālr. 67096388 vai 25416555.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+