Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

“Ne vārda par mīlestību” – monoizrāde autora izpildījumā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vadims Avva.

Piektdien, 13. martā plkst. 19 Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē notiks pirmizrāde monoizrādei “Ne vārda par mīlestību” tās autora, Latvijas dzejnieka Vadima Avvas izpildījumā, informē rīkotāji.

Darbs pie izrādes ilga apmēram gadu: autors izvēlējās labākos darbus, ikvienu no tiem pavada izjustas video ainas, dzīvā mūzika un horeogrāfija. Rezultātā daudz pieredzējušā Latvijas skatītāja vērtējumam tiks nodots ļoti personisks stāsts ar patiesām jūtām un emocijām.

“Ja vīrietis un sieviete ir nolēmuši sabojāt viens otram dzīvi – viņus nekas neapturēs. Pat brīnums ne. Kā ekvilibristi virs bezdibeņa mēs žonglējam ar saviem likteņiem, pilnīgi neievērojot bezdibeni zem kājām,” – savās pārdomās dalās Vadims Avva. “Tik ilgi, kamēr jūtas, kuras vēl vakar pazudināja un veda postā, pēkšņi vairs nepaceļ mūs virs drupām līdz pašām kalnu virsotnēm. Tieši šī lieliskā un apbrīnojamā ikdienība tad arī tiek saukta par mīlestību…”

Izrādes scenārijs un iestudējums: Vadims Avva un Svetlana Keneciusa, klavierpavadījums: Inguna Putniņa-Grīnberga, horeogrāfija: Anna Remenkova. Videoprojekcijas – Raimundas Ģedgaudas un Vladislavs Lakše, projekciju sinhronizācija – Оļegs Aļeksejevs. Izrādes organizators un PR-atbalsts: mārketinga aģentūra “PR LINIJA”.

Izrāde krievu valodā.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+