Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Neattaisno Saeimas sēdes kavējumu
 (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Saeimas Prezidijs vakar par neierašanos uz 3. aprīļa parlamenta sēdi attaisnoja visus kavētājus, izņemot Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (NA).

3. aprīlī parlamenta sēdē sāka trūkt kvoruma, tāpēc Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) nolēma sēdi slēgt. Iesniegumā Prezidijam Mūrniece lūdza attaisnot Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas, kā arī citu deputātu reģistrācijas kavējumu Saeimas sēdē. Kavējumi radās, jo ieilga komisijas ārkārtas sēde. Āboltiņa norādīja, ka komisijas sēdes nedrīkst traucēt Saeimas sēdes norisi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik labi palika ap sirdi Vienotībai – vismaz kaut kā varēja iegriezt NA. Vai nav smieklīgi? Drīzāk jau raudāt gribas.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+