Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nekāp uz grābekļiem! Horoskops 17.novembrim 0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien nelaid sev tuvu tos, kuri kādreiz jau ir piemānījuši. Nekāp uz tiem pašiem grābekļiem – tie spēcīgi sitīs pašā sāpīgākajā vietā. Ja satiksi senus draugus, izrādi patiesu interesi par viņu dzīvi. Esi īpaši uzmanīgs un patiess saskarsmē ar dzīvesbiedru. Saglabā modrību uz ceļa. Pastāv varbūtība nonākt neparedzamās situācijās vai pat avārijā.

Auns

Horoskops iesaka Aunam būt pieklājīgam un uzmanīgam pret citiem cilvēkiem. Kolektīvā šāda uzvedība tiek atzinīgi vērtēta. Ja satiksi senus draugus, izrādi patiesu interesi par viņu dzīvi. Šodien krāpšanās un viltības jebkādos apmēros būs kaitīgas. Izlēmīga darbība Aunam būs nepieciešama finanšu jomā. Lai iegūtu vēlamo, ņem talkā senas un pārbaudītas metodes.

Vērsis

Šodien Vērsis aktīvi nodarbosies ar sociālajiem un finanšu jautājumiem – no to atrisināšanas daudz kas būs atkarīgs, tostarp panākumi darbā. Patiesi apbrīno cilvēkus, kuri strādā labāk par tevi. Neiedomājies apskaust vai liekuļot, īpaši to cilvēku priekšā, kas tev ir dārgi. No ceļojuma Vērsim ir jāatsakās.

Dvīņi

Horoskops iesaka Dvīņiem būt modrākiem uz ceļa. Pastāv varbūtība nonākt neparedzamās situācijās vai pat avārijā. Akurāti paraksti dokumentus, neignorē juristu un ekspertu norādījumus. Humora deva, paredzēšanas spējas un veselīgs entuziasms palīdzēs Dvīņiem izkļūt no grūtībām mīlas lietās.

Vēzis

Šodien Vēzim nav vēlams laist sev tuvu tos, kuri kādreiz jau ir piemānījuši. Nekāp uz tiem pašiem grābekļiem – tie spēcīgi sitīs pašā sāpīgākajā vietā. Materiālajā sfērā pārliecinoši centies panākt savu, neskaties uz citiem un rīkojies plānveidīgi. Vēžiem ir pazīstama īslaicīga vilšanās mīlestībā, tāpēc viņi to var viegli pārdzīvot.

Lauva

Horoskops prognozē Lauvam grūtu dienu, kad rokas nolaidīsies un dzīve šķitīs drūma. Lai gan, ja paskatās no cita redzes leņķa, var atrast daudz pozitīvu momentu, vismaz mīlas lietās. Lai sasniegtu materiālus mērķus, Lauvam pietrūkst neatlaidības un praktiskuma. Iemācies sev atteikt mazās lietās, lai gūtu panākumus.

Jaunava

Šodien Jaunavai vajag publiski parādīt savus talantus. Gaidāmi masu pasākumi, semināri un uzstāšanās milzīgas auditorijas priekšā. Enerģijas trūkums var negatīvi ietekmēt pašsajūtu. Jaunavai ir jāatsakās no fiziska darba un jāievēro regulāras ēdienreizes. Neatcel tālu braucienu.

Svari

Horoskops sola Svariem visās nozīmēs skaidru dienu, kad gan laikapstākļi būs tavā pusē, gan tuvinieki visā atbalstīs. Galvenais turēt sevi formā, tostarp psiholoģiskajā jomā. Svariem jābūt īpaši uzmanīgiem un patiesiem saskarsmē ar dzīvesbiedru. Neizmanto trikus un viltīgus paņēmienus – mīlestība tos necieš.

Skorpions

Sagaidāms, ka par teicamu darbu Skorpions šodien saņems ne tikai prēmiju, bet arī paaugstinājumu amatā. Tik strauju priekšnieka rīcību Skorpions nebūs gaidījis. Nav izslēgtas tikšanās ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi redzējis. Ja ir iespēja, vakarā pasēdi kafejnīcā vai restorānā.

Strēlnieks

Horoskops paredz Strēlniekam svētku dienu, kas paliks atmiņā ar notikumiem un spilgtām emocijām. Sen tu tik lieliski nebūsi atpūties draugu un tuvinieku lokā! No darba uz laiku abstrahējies, vēl jo vairāk tāpēc, ka finanšu stāvoklis pagaidām ir stabils. Ja Strēlnieks pētīs savu dzīvesbiedru zem “mikroskopa”, tad kā atbildi saņems to pašu.

Mežāzis

Šodien Mežāzim palielināsies interese par visu, kas attiecas uz biznesu un komerciju. Tu pat sāksi vētrainu darbību un atradīsi domubiedrus. Cīnīties par savu mīlestību ar novecojušām metodēm nav vērts. Mežāzim labāk tieši pavaicāt dzīvesdraugam, vai tas viņu mīl vai nemīl. Teicami norisināsies tūrisma brauciens.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Horoskops iesaka Ūdensvīram atrast taktiku, kas palīdzēs iekarot sev tīkama cilvēka sirdi. Nesmādē romantisku pieeju, tā vienmēr ir modē. Ūdensvīra ģimenē šodien gaidāms būtisks notikums. Tas var attiekties gan uz sadzīves risinājumiem, gan bērnu interesēm. Vakarpusē nav izslēgts vērienīgs sabiedrisks pasākums.

Zivis

Šodien Zivīm nevajag spēlēties ar svešām jūtām pat tad, ja viņas savas jūtas jau ir izsmēlušas. Esi ārkārtīgi iejūtīgs un maigs pret cilvēku, kas pret tevi attiecas patiesi. Oratora talants tev būs vajadzīgs, uzstājoties sapulcē. Galvenais, lai Zivis nepārspīlētu ar pārliecinošiem argumentiem. Nav izslēgts liels laimests loterijā.

LA.lv