Sports
Ziemas sports

Nenokavēt! Latvija atklāšanas ceremonijā iesoļos ar 11. kārtas numuru0


Karogam, kas Phjončhanas spēļu atklāšanas parādē būs Daumanta Dreiškena spēcīgajās rokās, pieskarties vēlējās arī mūsu olimpiskie daiļslidotāji Deniss Vasiļjevs un Diāna Ņikitina.
Karogam, kas Phjončhanas spēļu atklāšanas parādē būs Daumanta Dreiškena spēcīgajās rokās, pieskarties vēlējās arī mūsu olimpiskie daiļslidotāji Deniss Vasiļjevs un Diāna Ņikitina.
Foto – Karīna Miezāja

Latvijas delegācija 2018.gada Phjončhanas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā sportistu parādes laikā stadionā iesoļos ar 11.kārtas numuru, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskajā komiteja (LOK).

XXIII Ziemas olimpiskās spēles Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā tiks atklātas piektdien, ceremonijai sākoties plkst.13 pēc Latvijas laika.

Sportistu parādē piedalīsies 91 valsts delegācija. Kā pirmā stadionā tradicionāli iesoļos Grieķija, kur savulaik 1896.gadā notika pirmās modernās olimpiskās spēles.

Savukārt Latvijai sportistu parādē ticis 11.numurs, starp Austrumtimoras un Libānas delegācijā.

Pirms Latvijas no Eiropas valstīm parādē jau būs devušies ne tikai Grieķijas, bet arī Nīderlandes, Norvēģijas, Dānijas un Vācijas sportisti.

Lietuvas delegācijai ticis 15.kārtas numurs, Igaunija iesoļos kā piecdesmitā, savukārt parādi noslēgs mājinieki, Dienvidkorejas sportistiem soļojot kopā ar Ziemeļkorejas pārstāvjiem zem apvienotā Korejas karoga.

Saistītie raksti

Kā zināms, Latviju nākamajā mēnesī gaidāmajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā pārstāvēs 34 sportisti deviņos sporta veidos, kā arī sastāvā iekļauts viens rezervists. Izlasē būs 14 olimpiskie debitanti.

Ziemas olimpiskās spēles Phjončhanā norisināsies no 9. līdz 25.februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.

LA.lv