×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Nina Dobreva aiziet no seriāla “Vampīra dienasgrāmatas”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Bulgārijā dzimusī aktrise Nina Dobreva paziņojusi par aiziešanu no fantāzijas seriāla “The Vampire Diaries” (“Vampīra dienasgrāmatas”), lai sāktu “jaunu nodaļu savā dzīvē”.

Baumas par galvenās lomas tēlotājas Dobrevas aiziešanu izskanēja, kad sociālajos tīklos tika ievietota fotogrāfija ar seriāla aktieru un uzņemšanas komandas svinībām. Attēlam bija pievienota mirkļbirka “#ninawewillmissyou” (“Nina, mums tevis pietrūks”). Vēlāk Dobreva atzina, ka tā esot bijusi atvadu ballīte.

26 gadus vecā aktrise atveido Elēnu Gilbertu, kura iepazīstas ar diviem vampīriem – Stefanu Salvatori un viņa brāli Deimonu. Lomās seriālā redzami Pols Veslijs un Ians Somerhalders.

“Es vienmēr esmu gribējusi, lai Elēnas stāsts ir piedzīvojums sešu sezonu garumā. Man šie seši gadi bija mūža lielākais piedzīvojums,” norāda Dobreva. “Es biju cilvēks, es biju vampīrs, es biju dubultniece, prātu zaudējusi nemirstīgā, dubultnieks, kas izlikās par cilvēku, kā arī cilvēks, kas izlikās par dubultnieku. Mani nolaupīja, nogalināja, atdzīvināja, spīdzināja, nolādēja, manī iemiesojās, es biju mirusi un augšāmcēlusies, un maijā sezonas noslēguma sērijā būs vēl tik daudz kā jauna.”

Seriāls turpināsies, kaut arī daudzi fani ir sašutuši, ka tajā vairs nebūs galvenās varones.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+